„Twój Royal Wilanów” w obiektywie

źródło zdjęcia: www.royalwilanow.com

To będzie uczta dla miłośników fotografii i fanów serwisów społecznościowych. Już 14 czerwca na Instagramie rusza konkurs „Twój Royal Wilanów”. Wystarczy poczuć klimat miejsca i uchwycić go w obiektywie. Jest po co pstrykać, bo autor najlepszego zdjęcia odjedzie rowerem Electra. Organizatorem konkursu są Grupa Capital Park i portal NowaWarszawa.pl. 

 

Zasady konkursu są naprawdę proste. Zadaniem uczestników jest zrobić zdjęcie, które najlepiej odda wyjątkowość i przyjazną przestrzeń Royal Wilanów. Potem wystarczy wrzucić je na Instragram i oznaczyć hashtagiem #przyjaznaprzestrzen i #royalwilanow. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia autora! Nieważne czy uchwyci na zdjęciu Royal Wilanów z lotu ptaka, widziany z dołu, a może sportowe atrakcje na placach wokół budynku. Zdjęcie ma po prostu zachwycić jury, przykuć jego uwagę i sprawić, że spojrzą na Royal Wilanów, z nowej, zaskakującej perspektywy. Jest o co walczyć! Na zwycięzców, czekają fenomenalne nagrody. Pierwszy finalista odjedzie z Royal Wilanów rowerem Electra, drugi otrzyma voucher na ekologiczną kolację we dwoje w restauracji Naturel, a w ręce trzeciego trafi butelka markowego szampana. Na tym jednak nie koniec. Dziesięciu autorów najciekawszych zdjęć, jeszcze lepiej pozna Royal Wilanów, podczas specjalnej wycieczki.

 

Uczestnicy mogą zgłaszać prace od 14 do 25 czerwca 2016 roku. Warunkiem zakwalifikowania zdjęć do finału konkursu „Twój Royal Wilanów” jest oznaczenie fotografii w aplikacji Instagram właściwymi hashtagami. Laureatów konkursu wybierze jury, w którego składzie zasiądzie aktor i komik Rafał Rutkowski, reprezentanci portalu Nowa Warszawa – Tomasz Reich i Jakub Jurkowski, redaktor magazynu Teraz Wilanów – Magali Gutierrez-Carrasco oraz przedstawiciele Grupy Capital Park –Kinga Nowakowska, Anna Durzyńska i Malwina Lipińska. Zwycięzców konkursu poznamy już 27 czerwca. Najlepsze prace zostaną wyeksponowane w Royal Wilanów, tak aby cieszyły oko odwiedzających. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie internetowej www.royalwilanow.pl i profilu Royal Wilanów na Facebooku, Instagramie oraz portalu NowaWarszawa.pl.