Trenowanie poprzez bieganie z Reebok RUN CREW w Wilanowie!

RRC

W każdą środę o godz. 19:00, przy klubie CrossFit Wilanów, na bieżni na skrzyżowaniu ulic Klimczaka i Rzeczypospolitej, mieszkańcy Wilanowa mogą przyłączyć się do grupy biegowej Reebok RUN CREW i pracować nad poprawą swoich osiągów sportowych pod okiem wykwalifikowanych trenerów poprzez treningi biegowe. Treningi prowadzone są według unikalnej metody biegowej – Aerobic Capacity, której autorem jest światowej klasy trener i guru CrossFitu – Chris Hinshaw.

 

Aerobic Capacity to metoda biegania, która przekłada się na wymierne rezultaty w każdej dyscyplinie sportowej, ponieważ buduje naszą siłę biegową, wytrzymałość i wydolność organizmu.

 

Aerobic Capacity to metoda treningowa oparta głównie na bieganiu interwałowym. Treningi opierają się na zróżnicowanym tempie biegu oraz odpowiedniej proporcji czasu wysiłku do przerwy. Tak ułożone ćwiczenia okazały się niezwykle skuteczne zarówno dla osób, które bieganie traktują jako uzupełnienie swoich regularnych treningów i stosują je około dwa razy w tygodniu, jak i dla osób biegających na wysokim poziomie. Aerobic Capacity sprawdzi się także w budowaniu siły i mocy, czyli w bardzo ważnych aspektach przygotowania każdego sportowcamówi Paweł Nerek, główny trener Reebok RUN CREW z certyfikatem Aerobic Capacity, ambasador marki, prowadzący zajęcia w klubie CrossFit Wilanów. Startował, między innymi, w prestiżowych zawodach „Battle of the East” w Kuwejcie oraz „Dubai Fitness Championship”.

 

Treningi Reebok RUN CREW odbywają się również w innych dzielnicach Warszawy: na Mokotowie – sklep dla biegaczy RunnersClub.pl, Pradze Południe – klub CrossFit GCW na Gocławiu oraz na Ochocie – CrossFit R99 oraz w Śródmieściu – w klubie Academia Gorila oraz w Sklepie Biegacza na Powiślu. Do Reebok RUN CREW można dołączyć w każdej chwili. Nie trzeba być członkiem klubu, żeby wziąć udział w treningu. Organizatorzy dają także możliwość spotkań wszystkich członków. Reebok RUN CREW na comiesięcznych, wspólnych treningach, odbywających się na zasadzie rywalizacji między grupami. W ten sposób zaprezentowany zostanie progres biegowy, jaki osiągnęli uczestnicy dzięki bieganiu z Reebok RUN CREW.

 

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/reebokruncrewpl/

 

Terminy treningów Reebok RUN CREW:

https://facebook.com/notes/reebok-run-crew/otwarte-treningi-reebok-run-crew-dołącz-do-nas/412612509113107/

 

 

Więcej o Reebok

Reebok International Ltd., z siedzibą w Canton w stanie Massachusetts, to czołowy światowy projektant, producent i dystrybutor obuwia, odzieży i sprzętu sportowego fitness. Ta globalna marka jest pionierem na rynku sportowym i posiada bogatą historię w bieganiu, treningach i fitnessie. Reebok, poprzez rozwijanie produktów, technologii oraz programów treningowych, pomaga konsumentom wykorzystać ich sportowy potencjał oraz prowadzić zdrowy tryb życia. Marka jest ze swoimi konsumentami gdziekolwiek są i w jakikolwiek sposób dbają o formę – bez względu na to, czy trenują bieganie, taniec, jogę czy aerobik. Reebok Classic wykorzystuje natomiast dziedzictwo biznesowe marki i reprezentuje ją na rynku łączącym tematykę sportowo-lifestyle’ową. Jako przedsiębiorstwo zależne od Grupy Adidas, firma działa w ramach różnych oddziałów pod markami Reebok, Reebok-CCM Hockey oraz Sports LicensedDivision. Reebok posiada również ekskluzywną kolekcję dedykowaną CrossFit i Reebok CrossFit Games oraz jest sponsorem tytularnym Reebok Spartan Race. Zapewnia również sportowe ubrania na potrzeby treningów LesMills.

Więcej o marce Reebok na stronach:

https://www.facebook.com/ReebokPoland

https://www.facebook.com/ReebokWomenPoland

http://www.reebok.pl/