Trening z Anną Lewandowską na wilanowskiej plaży!

Ania Lewandowska (HR, plakat) (854x1280)

Już 5 września plaża w Wilanowie stanie się mekką dla wszystkich  spragnionych mega pozytywnej energii, uśmiechu, zastrzyku endorfin i zbawiennego wysiłku w trakcie wspólnych ćwiczeń.

Na specjalnie zbudowanej scenie odbędą się treningi fitnessowe różnych dyscyplin.

Główną atrakcją  będzie trening z utytułowaną sportsmenką i szanowaną specjalistką do spraw żywienia – uwielbianą Anną Lewandowską. Mocne cardio z elementami wzmacniania, dynamika techniki z karate oraz bardzo efektywne burpees, czyli padnij – powstań to jeden z elementów, z którymi będą musiały zmierzyć się uczestniczki treningu.

Do boju z Anią Lewandowską, uczestników rozgrzeje Katrin Kargbo – egoztyczna piękność z Niepołomic. Zmysłowa ZUMBA w jej wykonaniu, na pewno podgrzeje.

Bieg na 1 milę to atrakcja przygotowana przez team NIKE Polska.  W godzinach od 12.00 do 18.00 uczestnicy będą mogli zmierzyć się ze swoimi słabościami oraz czasem podczas wyścigu na 1 milę.

Godzina 15.30, to coś specjalnie dla mężczyzn – trening z zawodnikami fotball’u amerykańskiego –Warsaw Sharks.

O godz. 17.00, po kilku godzinach intensywnych ćwiczeń, na scenie pojawi się Ewa Jaros.

Organizator wydarzenia – sklep FORPRO przygotował w tym dniu dodatkowe atrakcje.

Wszyscy będą mogli skorzystać z 20% rabatu na najnowszą kolekcję.

„Jest mi niezmiernie miło, że będę mogła wziąć udział w tym wydarzeniu, tu w Warszawie. Z tej okazji, na wspólnie pożegnanie lata, przygotowałam mega intensywny trening. Obiecuje, że zapamiętacie go na długo ” – dodaje Ania z uśmiechem.

To wszystko 5 września na plaży w Wilanowie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Uczestnictwo w treningach przyjmowane jest w postaci zgłoszeń za pośrednictwem strony

www.forpro.pl