Timing – nowy klub tenisowy w Wilanowie

Timing według słownika języka polskiego  to „wybór precyzyjnego momentu do rozpoczęcia i wykonania jakiegoś działania z „maksymalnym efektem” a od dwóch tygodni to również nazwa nowego klubu tenisowego w Wilanowie przy ul. Wał Zawadowski 103A.

 

Nowy obiekt sportowy oddaje do Państwa dyspozycji 5 kortów o nawierzchni ceglanej w tym dwa otwarte i trzy korty zadaszone wraz z infrastrukturą (recepcja z małą kawiarenką, szatnie z toaletami i prysznicami).

 

Zapraszamy wszystkich pasjonatów aktywnego wypoczynku do zapoznania się z bogatą ofertą Klubu Tenisowego Timing w której znajdziemy między innymi:

 

– zajęcia indywidualne i grupowe prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych,

– organizację imprez firmowych jak i prywatnych uroczystości,

– organizację półkolonii, obozów tenisowych dla dzieci i dorosłych,

-współpracę ze szkołami w organizacji treningów tenisowych w ramach lekcji wychowania fizycznego jak i zajęć pozalekcyjnych,

– zajęcia ogólnorozwojowe,

-serwis sprzętu tenisowego.

 

To tylko podstawowe usługi  klubu Timing . Już teraz klub zaprasza wszystkie dzieci na organizowane w pierwszym tygodniu lipca półkolonie (4.07 – 8.07). Rozpocznij wakacje w aktywny sposób z klubem Timing. Również dla dorosłych trenerzy klubu szykują intensywne weekendy tenisowe a dla naszych kochanych mam cardio tenis! Wszystkie mamy, które chcą poprawić kondycję, sylwetkę, nauczyć się grać w tenisa, zrobić coś dla siebie a przede wszystkim dobrze się bawić zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą klubu.

 

Klub Tenisowy Timing powstał z pasji do tenisa ale nie tylko klub bo sami właściciele poznali się dzięki zamiłowaniu do tego sportu. On instruktor a ona uczestniczka zajęć.  Zakochali się, pobrali i założyli własny biznes. Taki  był początek a efekt ich miłości zostawiamy do Państwa oceny.

 

Zapraszamy na tenisa do Klubu TIMING – Przyjdź, zobacz, sprawdź! 

 

Aktualności na stronie internetowej www.tenis-wilanow.pl, pod numerem telefonu 505-290-525 lub na portalu na FB.