Targi Twoje Zdrowie i Uroda

Miło jest nam poinformować, że TERAZ WILANÓW został partnerem dużego prozdrowotnego wydarzenia TARGÓW TWOJE ZDROWIE i URODA, które odbędą się w dniach 17-18 września 2016 w PKiN w Warszawie. Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Patronaty Merytoryczne: Instytut Żywności i Żywienia, Klinika Flebologii, Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP, Centralny Szpital MSW w Warszawie. Celem Organizatorów jest zwiększenie świadomości mieszańców Warszawy w obszarze Zdrowia i Urody, poprzez nieodpłatne badania diagnostyczne, profilaktykę chorób, edukację oraz promocję zdrowego stylu życia. Targi podzielone zostaną na cztery strefy:

 

DIAGNOSTYKA, PROFILAKTYKA, EDUKACJA i URODA

 

DIAGNOSTYKA – w strefie Diagnostyki mieszkańcy Warszawy będą mieli okazję zdiagnozować swoje zdrowie, skonsultować się ze specjalistą, uzyskać informację jak skutecznie się leczyć. Podczas targów udostępnionych zostanie nieodpłatnie wiele badań diagnostycznych w tym badania w gabinetach mobilnych, co sprawi, że diagnostyka będzie dostępna dla każdego.

 

EDUKACJA – strefa edukacji dostarczy uczestnikom szerokiej wiedzy z zakresu diagnostyki, leczenia chorób oraz profilaktyki.

 

PROFILAKTYKA – strefa dedykowana produktom, które dzięki swoim właściwościom wpływają na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Znajdą się tu suplementy diety, zioła, odżywki, preparaty zdrowotne, żywność naturalna i ekologiczna, STREFA POKAZÓW KULINARNYCH a w niej wszystko o zdrowych produktach i zdrowym gotowaniu, wystąpią autorytety kulinarne, odbędą się prelekcje, degustacje, porady oraz konkursy.

 

URODA – strefa w której odbędą się prezentacje kosmetyków naturalnych, kosmetyków kolorowych, konsultacje kosmetyczek, pokazy makijażu, pokazy fryzjerskie i liczne warsztaty. Dodatkowo w strefie znajdzie się MODA a w niej TWÓJ NOWY STYL, porady znanych stylistek, wizażystek, konsultacje z „Dress Code” i klasycznej elegancji.

 

Więcej na FB i www.twojezdrowieiuroda.pl