Święta w Hotelu Warszawianka nad Zalewem Zegrzyńskim

Marzymy o rodzinnych, pachnących domowymi przysmakami świętach, ale czy równie silnie marzymy o lepieniu pierogów, pieczeniu ciast czy gruntownych, okołoświątecznych porządkach z odkurzaczem w roli głównej? Zabiegani, zapracowani coraz częściej szukamy miejsc, w których święta spędzimy radośnie i beztrosko.

 

Radosna atmosfera i stół wigilijny zastawiony nie tradycyjnymi 12 a 112 potrawami sprawi, że nasza rodzina odnajdzie w wybranym miejscu drugi dom, do którego będzie chciała co roku wracać. 

 

Atrakcyjną ofertę świąteczną przedstawił Hotel Warszawianka znad Zalewu Zegrzyńskiego.

 

Specjalny pakiet wypoczynkowy obejmuje, oprócz noclegu, szereg atrakcji, które doskonale wpisują się w charakter świąt.
Na terenie hotelu przewidziano wspólne ubieranie choinki i kolędowanie, spotkanie z Mikołajem, wigilijny teatr ognia, kiermasz bożonarodzeniowy, rodzinne budowanie szopki, przejażdżki bryczkami lub saniami czy ognisko z muzyką na żywo. Przed hotelem stanie prawdziwa, „żywa” szopka ze zwierzętami.

 

Dla dzieci przygotowano m.in. warsztaty malowania bombek, piernikowe pichcę i knocę czyli warsztaty kulinarne, fabrykę prezentów Świętego Mikołaja czy spektakl teatralny dla dzieci „Opowieść Wigilijna”. W wigilijny wieczór bajki na dobranoc poczyta Pani Mikołajowa.

 

Dorośli będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach barmańskich, popróbować grzańca na 100 sposobów oraz potrenować pod okiem instruktorów Aqua Zumbę czy Nordic Walking. Specjalnie dla Pań przewidziano trening samoobrony oraz szkołę makijażu i wizażu. W dni świąteczne zorganizowane będą też wieczorne dyskoteki dla dzieci i dorosłych.

 

Hotel Warszawianka nastawiony jest na pobyty rodzinne. Już od wejścia goście zanurzą się w ciepłą, serdeczną atmosferę, która towarzyszyć im będzie przez cały pobyt. Na gości czekają 294 wygodne pokoje, wszystkie komfortowo urządzone, aby każdemu zapewnić przyjemny wypoczynek. Na terenie hotelu znajdują się między innymi: Aqua Park z 90-metrową zjeżdżalnią, strefą termalną, łaźniami, saunami i strefą fitness, siłownia, kręgielnia, klub nocny, cztery restauracje, bary, korty do squosha i tenisa, prywatna plaża i przystań. W 16 gabinetach strefy SPA goście mogą skorzystać z unikatowych programów: BIO SPA, Sport SPA i Orient SPA.

 

Specjalnie dla dzieci w wieku 4-12 lat powstało centrum kreatywnej zabawy KIDDOS. To nic innego jak najfajniejsze miejsce na świecie, gdzie żądni przygód odkrywcy mogą bawić się, uczyć i poznawać świat bez żadnych ograniczeń. Dzieci mają tutaj tyle zajęć i rozrywek, że niektórym dorosłym może być żal, że pożegnali się już z dzieciństwem.

 

W największym skrócie, w Hotelu Warszawianka jest wszystko, czego potrzeba do cieszenia się życiem i celebrowania tych wyjątkowych, świątecznych dni.

 

Wypoczęci, zrelaksowani i szczęśliwi wrócimy w dobrych nastrojach do domu i do pracy. Czy można chcieć czegoś więcej?

 

www.warszawianka.pl