Summer Day & Night Lake Park Wilanów 29 lipca 2017

Jeśli najbliższy weekend spędzacie w mieście, koniecznie odwiedźcie wakacyjne, warszawskie miejsce, znajdujące się na obrzeżach dzielnicy Wilanów – Lake Park Wilanów.  To centrum aktywnego relaksu, gdzie możecie na plaży doświadczyć egzotycznej atmosfery, oderwać się od codziennej rutyny i poczuć niezapomniany wakacyjny klimat.

 

Już w sobotę, 29 lipca odbędzie się tu całodzienne wydarzenie z wieloma atrakcjami. Organizatorzy szykują dla Was strefę sportu, w której będziecie mogli zagrać w siatkówkę plażową, piłkę nożną, czy badmintona. Miłośnicy wakeboarding’u będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanego wodnego wyciągu i przy okazji wygrać w loterii Volkswagena na weekend.

 

Dla miłośników mody przygotowano selekcję marek z ubraniami, dodatkami i biżuterią. Kupicie między innymi jeansowe szorty od Miss Denim, oryginalne kostiumy kąpielowe od Sun Sea Salt, czy śmieszne tiszerty i bluzy od Chrum.

 

Jeśli bardziej od mody interesuje Was sztuka koniecznie sprawdźcie przenośną Galerię Sztuki Współczesnej, w której swoje obrazy prezentować będzie Wojciech Brewka, współzałożyciel warszawskiej galerii Officyna.

 

Na fanów motoryzacji będzie czekać specjalna strefa przygotowana przez partnera wydarzenia Grupy Krotoski-Cichy Warszawa, gdzie obejrzycie najnowsze modele Volkswagena i skorzystacie z jazd próbnych samochodami.

 

Wieczorem odbędzie się impreza z Dj-ejem.

SUMMER DAY & NIGHT

LAKE PARK WILANÓW

29 lipca, start: 11:00

Facebook: https://www.facebook.com/events/1559862017410471/