Stomatologiczna Liga Mistrzów w Royal Wilanów

W nowoczesnej stomatologii liczy się precyzja, dbałość o szczegóły i najwyższa jakość świadczonych usług. Wybór odpowied- niej kliniki ma ogromne znaczenie. W ramach kompleksowej diagnostyki dostępnej w Medicover Stomatologia Wilanów, możliwe jest nowoczesne leczenie pod mikroskopem, wykonywanie znieczulenia kompu­- terowego czy RTG pantomograficznego, dzięki czemu lekarz może precyzyjnie przygotować plan leczenia i odpowiedzieć na potrzeby lecznicze najbardziej wymagających pacjentów. Nad zdrowiem klientów w klinice Medicover Stomatologia ul. Klimczaka czuwają najwyższej klasy specjaliści, m.in.: ortodonci, endodonci, chirurdzy szczękowo-twarzowi czy implantolodzy, którzy swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych klinikach w kraju i za granicą.

 

Dr n. med. Piotr Rożniatowski

Piotr Rożniatowski www

Specjalista pedodonta. W swojej praktyce zajmuje się głównie leczeniem kanałowym pod mikroskopem, a także mikrochirurgią endodontyczną. Ponadto, wykonuje zabiegi związane z poprawą uśmiechu pacjentów poprzez stosowanie profesjonalnego wybielania zębów, leczenie protetyczne, implantoprotetyczne, ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii estetycznej.

 

Lek. dent. Paulina Maj

Paulina Maj www

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej z międzynarodowym doświadczeniem. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczę- kowo-Twarzowej. Stale doskonali swoje kwalifikacje, uczestnicząc w ogólnopolskich i międzynarodowych kursach oraz sympozjach z chirurgii szczękowo-twarzowej i implantologii stomatologicznej.

 

Dr n. med. Magdalena Szepietowska

Stomatolog, ortodonta z wieloletnim doświadczeniem. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego Sekcji Ortodontycznej i Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Uczestniczyła w ponad 50 szkoleniach w Polsce i za granicą. Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażach w kraju i w Europie.