Sportowe emocje i wspaniała zabawa – Wannado ponownie w Warszawie!

9 czerwca 2019 na terenie Plaży Wilanów odbędzie się rodzinny festiwal sportu dla dzieci Wannado. 20 warszawskich klubów zaprezentuje ponad 20 dyscyplin sportu, będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a przede wszystkim mnóstwo radości i doskonałej zabawy.

 

m_MOR_6994
Bardzo nas cieszy, że po raz kolejny festiwal Wannado zagości w Wilanowie. Na festiwalu spotykają się dzieci uprawiające sport, ale i te, które jeszcze nie wiedzą jaką dyscyplinę wybrać – chcemy im w tym pomóc pokazując jaki sport mogą uprawiać tutaj w Wilanowie, ale i w całej Warszawie. Wydarzenie jest tak skonstruowane, by każdy młody człowiek, który przyjdzie do nas z rodzicami lub opiekunami znalazł coś dla siebie – podkreśla Artur Buczyński – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wilanów. Zasada jest prosta: przychodzisz do nas, bawisz się w sport i wychodzisz przekonany, że chcesz uprawiać daną dyscyplinę – zaprasza Buczyński. Najmłodsi po raz kolejny będą mieli w czym wybierać, bo na Plaży Wilanów zaplanowaliśmy wiele atrakcji, czeka nas mnóstwo znakomitej zabawy w sportowym klimacie – dodaje Arkadiusz Pilarz – Prezes Fundacji Pasjonaci Życie, która wraz z Urzędem Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy organizuje wydarzenie. Plaża Wilanów w zeszłym roku przyciągnęła kilka tysięcy młodych adeptów sportu, którzy mieli okazję spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach takich jak między innymi piłka nożna, siatkówka, lekkoatletyka, tenis ziemny i stołowy, ale także poznać tajniki rugby, zapasów czy gimnastyki artystycznej. Nie inaczej będzie w tym roku.

 

m_MOR_6765
Festiwal Wannado potrwa od 11:00 do 16:00 na Plaży Wilanów, tuż przy Urzędzie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy przy ul. Franciszka Klimczaka 2. Wstęp jest bezpłatny.