Specjalny dodatek Teraz Wilanów „Po dzwonku” w przygotowaniu!

Layout 1

„Idę do szkoły z dzieckiem na rozpoczęcie roku szkolnego i wita mnie szpaler ulotkowiczów, których nie mam ochoty brać, bo śpieszę się na apel z dzieckiem.” – takie opinie słyszeliśmy dość często od zaprzyjaźnionych mam z Wilanowa i dlatego postanowiliśmy przygotować praktyczny zbiór aktualnych ofert zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży mieszkających w Wilanowie i okolicach, który będzie miał formę podręcznego katalogu.

Specjalny dodatek do magazynu Teraz Wilanów „PO DZWONKU” ukaże się dokładnie 1 września br. i mamy nadzieję, spełni oczekiwania zarówno rodziców dzieci, jak i firm, które chcą przedstawić swoje oferty tej grupie klientów. Zajęcia sportowe, językowe, taneczne, plastyczne i muzyczne – wszystko co tylko uda się zebrać w okolicy może znaleźć się w tym katalogu.

Opis i zdjęcia do każdej firmy, która zdecyduje się na współpracę, to będzie standardowa forma prezentacji. Można również rozszerzyć prezentację firmy o dodatkową stronę reklamową. Zapraszamy wszystkie firmy z Wilanowa i okolicy do kontaktu z redakcją (podzwonku@teraz-wilanow.pl) – jeśli firma posiada dedykowaną ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży, może znaleźć się w zbiorze katalogowym, a jeśli jest to firma posiadająca produkty lub usługi skierowane do rodziców dzieci, które nie są zajęciami pozalekcyjnymi, to zapraszamy do współpracy reklamowej.

Dodatek „PO DZWONKU” będzie dystrybuowany w 15 szkołach z okolicy (szkoły publiczne i wybrane placówki niepublicznych) w dniu rozpoczęcia roku szkolnego lub podczas pierwszych zebrań z rodzicami. Zapraszamy firmy do współpracy! Takiej okazji prezentacji swojej oferty nie można przegapić!