Sezon na kleszcza

Zbliża się wiosna – a co za tym idzie? Pojawią się kleszcze, komary i ryzyko chorób przez nie przenoszonych. Warto pomyśleć o zdrowiu własnym i rodziny, o profilaktyce, tak aby uniknąć zachorowań przenoszonych przez te stworzenia.

 

 

„Sklep Medical by Gras powstał w 2016 roku, aby promować książkę Dr Wojciecha Ozimka –  „Nie dam się pasożytom. Jak odzyskać zdrowie”, która szybko stała się bestsellerem.

 

 

Pół roku później, pozostając blisko tematyki chorób odkleszczowych, miałam okazję uczestniczyć w wielu konferencjach na temat boreliozy, uświadomiłam sobie jak dużym problemem jest ta choroba, powodowana głównie przez kleszcze.

 

 

Wiedząc jak trudna jest diagnostyka i leczenie postanowiłam skupić się na profilaktyce boreliozy i innych chorób odkleszczowych.

 

 

Ideą przewodnią mojego sklepu jest ułatwienie stosowania skutecznej profilaktyki ludziom, aktywnie spędzającym czas na łonie natury i podróżującym po świecie.

 

 

Sklep Medical by Gras powstał, aby chronić całą rodzinę przed chorobami przenoszonymi przez kleszcze, komary lub innych biologicznych pośredników (tzw. wektory) przenoszących biernie chorobotwórcze mikroorganizmy z jednych organizmów na drugie (np. ze zwierząt na ludzi) .

 

 

W Medical by Gras znajdziecie:

 

 

• specjalistyczne produkty, chroniące przed kleszczami, komarami i innymi owadami, które są wektorami takich chorób jak malaria, borelioza itd;

 

• tylko produkty certyfikowane;

 

• produkty chroniące przed roztoczami;

 

• produkty przeciw wszom;

 

• produkty antysmogowe;

 

• najwyższej klasy suplementy diety.”

 

Montserrat  Gras

 

Medical by Gras inspiruje do zdrowego trybu życia oraz bezpiecznego, aktywnego spędzania czasu.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę sklepu internetowego medicalbygras.com

 

 

Przy składaniu zamówienia możesz skorzystać z kodu „terazwilanów”, dzięki któremu otrzymasz zniżkę 10% na wszystkie produkty w sklepie.