Salon marki Fraternity w Royal Wilanów

Fraternity RW

Oferta Royal Wilanów należącego do portfolio Grupy Capital Park uzupełniła w ostatnim czasie marka Fraternity szczególnie popularna wśród kobiet ceniących klasyczną elegancję. Klientki znajdą w salonie brandu sukienki, spodnie, bluzki czy żakiety na każdą okazję.    

 

Fraternity

 

Fraternity to marka łącząca klasyczny szyk z nonszalanckim, miejskim luzem. Brand oferuje rozbudowane kolekcje powstałe o aktualne trendy, które tworzą wachlarz zróżnicowanych propozycji kierowanych do nowoczesnych, pewnych siebie i świadomych kobiet. Fraternity w odpowiedzi na ich potrzeby tworzy modę charakteryzującą się wysoką jakością, nienagannym stylem i wygodą. Marka cieszy się rosnącą popularnością wśród kobiet ceniących polski design w dobrej cenie.

Salon Fraternity na parterze w Royal Wilanów o powierzchni 39 mkw. posiada w swojej ofercie sukienki, spódnice, spodnie, żakiety, swetry, kurtki, płaszcze, bluzy, bluzki, a także szeroki asortyment modowych dodatków. W butiku wraz z produktami Fraternity można nabyć również odzież innych marek – CV oraz E&EX.

Nowy sklep stanowi świetne uzupełnienie dostępnej już mody dla kobiet, który obecnie w Royal Wilanów tworzy salon Colibri Concept Store.