Przebarwienia pamiątka z wakacji

Wracasz z wakacji i oprócz pięknej brązowej opalenizny pojawiają się na Twojej skórze przebarwienia po słoneczne. Nie jesteś jedyna! Prawie co druga kobieta boryka się z pamiątką po wakacjach w postaci przebarwień.
Przebarwienia to ciemne plamy na skórze powstające poprzez nieprawidłowe działanie melanocytów na skutek promieniowania UV, lub zmian hormonalnych. Niestety zwykłe domowe sposoby nie przyniosą pożądanych efektów, a same kremy nie pomogą.
W Skin Concept z myślą o klientkach, które spotkały się z tym problemem przygotowano autorski zabieg, połączenie mikronakłuć skóry z kwasem ferulowym.

 

Co to są mikronakłucia skóry i jak wygląda zabieg?
Zabieg z wykorzystaniem mikro nakłuć skóry, polega na auto regeneracji naskórka, dostarczeniu składników aktywnych w głąb skóry. Specjalne urządzenie wyposażone jest w jednorazową końcówkę zakończoną tytanowymi igiełkami. Dzięki możliwości ustawienia końcówki można wykonywać zabieg na różnych głębokościach – od 0,25 mm do 3 mm. Same mikronakłucia powodują auto regeneracje uszkodzonej skóry, wartością dodatnią zabiegu jest połączenie go z kwasem ferulowym, którego celem jest rozjaśnienie skóry, działanie anty rodnikowe a także przeciwstarzeniowe. Tuż po zabiegu nie wygląda się dobrze, skóra jest czerwona, łuszczy się i ten stan może utrzymywać się przez kolejne dwa dni. Rozjaśnienia i wyrównanie kolorytu widoczne jest już jednak po dwóch tygodniach od zabiegu. Po zabiegu należy odpowiednio pielęgnować skórę oraz unikać słońca.
Zabieg polecany dla każdego kto zmaga się z przebarwieniami, a także z bliznami po trądziku.

 

Cena zabiegu to 700 zł. Polecany w serii trzech zabiegów.

 

Na hasło Teraz Wilanów 10% rabatu

 

SKIN CONCEPT
ul. Branickiego 12 lok. 76
02-972 Warszawa
tel. 606 958 959
www.skinconcept.com.pl