Nowa Klinika Dr Beaty Dethloff w Starej Papierni

Wychodząc naprzeciw pragnieniom spowolnienia procesu starzenia, tak by czas stał się naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem oraz potrzebie przeciwdziałania problemom zdrowotnym i urodowym, w oparciu o niezwykłe możliwości współczesnej medycyny estetycznej, dr n. med. Beata Dethloff otworzy swoją kolejną klinikę, tym razem w zabytkowych murach Starej Papierni w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej.

Stres, natłok obowiązków, wielogodzinna praca, życie w ciągłym biegu, zmieniające się otoczenie i jego oddziaływanie na organizm człowieka oraz częste problemy zdrowotne, to tylko niektóre z czynników wpływających na kondycję fizyczną, skórę, cerę, a przede wszystkim nasze samopoczucie. W związku z powyższym któż z nas, szczególnie dzisiaj, nie marzy by być zdrowym, zadbanym, pięknym i młodym w każdym wieku? 

Już od wtorku 20 września 2016 r. rozpocznie działalność kolejne nowoczesne centrum anti-aging znanej, cenionej i uwielbianej przez pacjentów Kliniki Dr Beata Dethloff. Tym razem marka wychodzi ze ścisłego Centrum Warszawy do jednej z najbardziej uznanych przez ludzi sukcesu oraz wielbicieli spokojnych, pełnych zieleni terenów wypoczynkowych, lokalizacji – podwarszawskiego Konstancina-Jeziornej, będącego jednocześnie znaną od wielu dziesiątek lat siedzibą licznych placówek zdrowotno-sanatoryjnych. W niezwykle wyjątkowych, klimatycznych i przyjaznych wnętrzach Centrum Stara Papiernia, przy zapewnieniu pełnej dyskrecji, klienci kliniki mogą liczyć nie tylko na profesjonalne konsultację anti-aging, ale także pełną gamę zabiegów medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii, SPA oraz porad trychologa i dietetyka, obejmujących testy genetyczne i testy na nietolerancje pokarmowe MRT.

Fachowość, skuteczność, wyjątkowe podejście do pacjenta i nowoczesność działania Kliniki Dr Beata Dethloff doceniło liczne grono zadowolonych pacjentów, w tym przedstawicieli biznesu, showbiznesu, gwiazd i celebrytów, którzy swoją obecnością uświetnią ceremonię otwarcia nowej lokalizacji. Podczas imprezy goście będą mieli niepowtarzalną okazję zapoznać się z gamą oferowanych w placówce zabiegów, przeprowadzić rozmowy ze specjalistami, poznać sprzęt i metody leczenia, zgodnie z dewizą właścicielki – pacjenci wyglądający młodo, mają więcej energii i czują się lepiej. Całość poprowadzi znana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna Daria Widawska, a o duchowe doznania zadba w swoim recitalu Agata Nizińska.

Partnerami wydarzenia są: AUDI Krotoski Cichy, Skin Ceuticals, KLAPP, Neauvia, ITP SA, BD Aesthetic, MBR, DF Medica, Satura, CoaxMed, Biotec, Beaty Derm, Nu Skin oraz restauracja Kuchnia Otwarta z Wilanowa.

Partnerem medialnym wydarzenia jest Teraz Konstancin.

O organizację, produkcję oraz obsługę medialną wydarzenia zadba Agencja EVENTAGE, Małgorzaty Mikulik.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia nowej Kliniki Dr Beata Dethloff i pozostania z nami na długi czas, pełen urodowych i estetycznych sukcesów. Do zobaczenia!

Klinika Dr Beata Dethloff to nowoczesne centrum anti-aging, które oferuje holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii, SPA, trychologii i dietetyki oraz testów genetycznych i nietolerancji pokarmowych. Poza zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, specjalista trycholog wraz ze współpracującymi lekarzami zajmują się kompleksowo wypadaniem włosów, łysieniem, łuszczycą, łupieżem oraz swędzeniem głowy. Dopełnieniem oferty jest rehabilitacja poporodowa i ginekologia estetyczna zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych okolic intymnych, która leczy m.in. wysiłkowe nietrzymanie moczu, wiotkość i suchość pochwy oraz pozwoli czerpać więcej satysfakcji z życia intymnego. Klinika korzysta z innowacyjnych i skutecznych technologii znanych na świecie, w tym m.in.: Palomar Icone Max DeepIR, laser frakcyjny 1540, Endermologie Celu M6 LPG, Icoone, Acleara, Storz, Monalisa Touch, czy epilacja laserowa Soprano. Dr Beata Dethloff to zespół pasjonatów, którzy zaopiekują się Tobą profesjonalnie. Tutaj przygotujemy dla Ciebie indywidualny i kompleksowy program odmładzania.

Dr n. med. Beata Dethloff jest lekarzem medycyny estetycznej, doktorem endokrynologii i specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia. Ukończyła medycynę na Akademii Medycznej w Lublinie. Następnie rozpoczęła edukację na studiach doktoranckich w Instytucie Endokrynologii w Łodzi, co zostało uwieńczone obroną pracy doktorskiej. W Szpitalu im. Barlickiego na Oddziale Pulmonologii w Łodzi ukończyła specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych. Wychodząc naprzeciw swojemu zamiłowaniu do estetyki ukończyła Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny „Anti-Aging” przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Specjalizuje się w programach anti-aging obejmujących profilaktykę zdrowia i urody pacjenta. Stawia na równi modelowanie i odmładzanie twarzy oraz ciała w połączeniu z działaniami przeciwstarzeniowymi całego organizmu. Obecnie poszerza swoją wiedzę w Międzynarodowej Szkole Medycyny Przeciwstarzeniowej prowadzonej przez światowej sławy doktora Tierrego Hertoghe’a.

Więcej informacji o klinice:

www.drbeatadethloff.pl

www.facebook.com/Dr-Beata-Dethloff-Anti-Aging