„Nocne Granie” na scenie Royal Wilanów

Już od 22 kwietnia w Royal Wilanów na terenach rekreacyjnych przy ul. Klimczaka 1 rusza „Nocne Granie”. To piątkowy cykl darmowych koncertów artystów lokalnych i ogólnopolskich, których organizatorem jest Royal Wilanów i Galeria Wilanów. Tym razem w świat jazzu i bluesa mieszkańców Wilanowa i wszystkich chętnych przeniesie Sova Band Zespół. 

 

„Nocne Granie” to sposób na aktywne spędzanie wiosennych i letnich wieczorów z kulturą i muzyką, otwarty dla wszystkich. Bezpłatne koncerty na scenie Royal Wilanów w kwietniu będą odbywać się co piątek, od maja co drugi piątek od godziny 19:00 do 20:45.

 

Pierwsze muzyczne spotkanie z cyklu „Nocne Granie” uświetni zespół Sova Band. To duet pianisty Krzysztofa Markiewki i wokalistki Marty Markiewki. Krzysztof Markiewka z muzyką związany jest od lat. Ma na swoim koncie bogaty dorobek artystyczny i repertuar, który zadowoli nawet najbardziej wymagających muzycznych miłośników. Gra covery muzyki światowej, standardy jazzowe oraz blusowe, ballady rockowe, a nawet muzykę z największych kinowych hitów. Przy ich akompaniamencie śpiewa Marta Markiewka. To młoda wokalista, w której repertuarze można znaleźć utwory wielkich artystów: Etty James, Arethy Franklin, Franka Sinatry, Doris Day, The Beatles, Tiny Turner, Sade czy Norah Jones.

 

Dla nieobecnych lub tych, którzy po piątkowym koncercie poczują niedosyt dobra wiadomość! Sova Band Zespół na scenie Royal Wilanów wystąpi ponownie podczas kolejnego spotkania z cyklu „Nocne Granie”, w piątek 29 kwietnia.