Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze dentysty?

Wybierając dentystę, mamy nadzieję na długookresową współpracę. Chcemy, żeby lekarz zadbał o zęby nasze i naszych najbliższych. Szukamy profesjonalisty, który zatroszczy się o zdrowie zębów i jamy ustnej, doradzi w jaki sposób dbać o nie na co dzień, aby w przyszłości uniknąć poważnych zabiegów dentystycznych.

 

Przeglądając internet, pytając znajomych lub przechodząc obok gabinetu stomatologicznego, powin- niśmy zwrócić uwagę na następujące kwestie.

 

Kompleksowość usług

 

Każdy z nas ceni swój czas, dlatego ważne jest, żeby wszystkie nasze potrzeby dentystyczne mogły być rozwiązane w jednym centrum medycznym. Kompleksowa oferta stomatologiczna od postawowych zabiegów higienizacyjnych, poprzez zdjęcia RTG, leczenie kanałowe (fachowo zwane endodontycznym), po zaawansowane zabiegi ortodontyczne czy implantologiczne, gwarantuje nam holistyczne podejście. Dodatkowo, zastosowanie nowoczesnych technologii, takich jak mikroskop w leczeniu kanałowym, pozwala na precyzyjne i skuteczne rozwiązanie problemu.

 

Doświadczenie

 

Gwarancją usług jest na pewno wieloletnia obecność firmy na rynku. O doświadczeniu placówki świadczy m.in. liczba wykonanych zabiegów, kadra specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii, sprzęt, na którym pracują oraz certyfikaty, które posiada dany gabinet.

 

Dbałość o komfort i bezpieczeństwo pacjenta

 

U dentysty powinniśmy czuć się jak w domu, tj. bezpiecznie i komfortowo. Dla każdego z nas ważna jest świadomość tego, co nas czeka, dlatego ważne jest, aby lekarz w sposób profesjonalny i uprzejmy mógł odpowiedzieć na nasze pytania i wyjaśnić sugerowane metody i przebieg leczenia. Bardzo istotne jest również wyposażenie gabinetu oraz jego sterylność. Dbałość o miejsce pracy przekłada się bezpośrednio na podejście do pacjentów.

 

Opinia obecnych pacjentów

 

Doświadczone placówki badają proces satysfakcji pacjentów i na tej podstawie wiedzą, co jest dla ich klientów istotne i w jaki sposób dostosować ofertę do ich potrzeb. Opinie te najczęsciej umieszczane są na stronie internetowej, jak również na portalach społecznoścowych. Pozytywne komentarze są najlepszą wizytówką każdego gabinetu i jego zespołu.

 

Dostępność i sposób umawiania wizyt

 

Obecnie standardem jest kilka kanałów kontaktu z placówką stomatologiczną – telefon, e-mail lub czat online. Najlepsze gabinety stosują również rezerwacje online, które dodatkowo skracają czas wymagany na umówienie wizyty.

 

W Medicover wierzymy w indywidualne podejście do pacjenta w celu dostosowania planu leczenia do jego potrzeb. Rozumiemy znaczenie pięknego i zdrowego uśmiechu, dlatego oferujemy kompleksowe usługi włącznie z zabiegami implantologicznymi i ortodontycznymi. Jako lider branży zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie oraz gwarancję jakości. Korzystając z zaawansowanego technologicznie sprzętu, nasi doświadczeni specjaliści są w stanie zadbać o zęby i komfort naszych pacjentów lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Wybór odpowiedniego dentysty nie powinien być dokonywany pochopnie, gdyż zęby stałe mamy tylko jedne na całe życie. Umów się na wizytę z naszymi specjalistami, dzwoniąc pod numer 500 900 500, i skorzystaj z naszej ofety tylko dla czytelników Teraz Wilanów.

 

 

Stomatologia_Teraz-Wilanow_baner_1000x1000_v02

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                       lekarz stomatolog Milena Sawicka