Mikołajki w Royal Wilanów – relacja

Jest kilka dni w roku na które dzieci czekają z niecierpliwością.  Jednym z nich jest magiczna noc z 5 na 6 grudnia, kiedy Mikołaj odwiedza dzieci, zostawiając im upragnione prezenty. Są tacy, którzy w tym dniu widzieli nawet srebrny pył, unoszący się w powietrzu… 

 

Aby czarom i świątecznej atmosferze stało się zadość w minioną sobotę ekipa Świętego Mikołaja pojawiła się na dziedzińcu biurowca Royal Wilanów. Wprawiając tym samym najmłodszych uczestników w niezaprzeczalny zachwyt!

 

Na dzieci czekały bajkowe postacie, liczne atrakcje podczas których miały okazję własnoręcznie stworzyć świąteczne ozdoby, a także napisać i wysłać list do Świętego Mikołaja, przypieczętowany przez Elfy urzędową pieczęcią samego Świętego.

 

Na scenie przedstawiono program estradowy „Wyczaruj Mikołaja”.  Kiedy w końcu pojawił się uroczy Pan z siwą brodą i rozdał dzieciom prezenty, emocje sięgnęły zenitu! Na wszystkie dzieci czekała niezliczona ilość niespodzianek ufundowanych przez najemców Royal Wilanów.

 

Również dorośli mogli ciekawie spędzić ten czas, a nawet odzyskać wiarę w Mikołaja. Trenerka Kasia Witkowska specjalnie dla  nich prowadziła trening na świeżym powietrzu.