Mieszkania w najbardziej spacerowej części Wilanowa

Ostatni czas, gdy niemal wszyscy przebywaliśmy głównie w domach, przypomniał nam, jak ważny jest kontakt z naturą i otaczanie się nią. Wyraźniej niż zazwyczaj widzimy, że spacery i rekreacja na świeżym powietrzu są nam bardzo potrzebne.

Jak się okazuje, okres „społecznej kwarantanny” wyraźnie wpłynął na oczekiwania klientów poszukujących mieszkania. Zaczęli oni znacznie bardziej zwracać uwagę na przestrzeń na osiedlu i tereny zielone. Własny ogródek stal się jednym z kluczowych oczekiwań, a w drugiej kolejności nabywcy szukają mieszkań z balkonami i tarasami.

W Wilanowie nie brakuje miejsc, które sprzyjają obcowaniu z naturą, a Zawady to chyba najpiękniejsza i najbardziej zielona część naszej dzielnicy. Właśnie tu powstaje nowe osiedle, które jest odpowiedzią na nowe potrzeby osób rozglądających się za własnym M.

Tulip Wilanów to inwestycja realizowana przez Ronson Development. Już sama nazwa nawiązuje do życia w otoczeniu natury. Osiedle inspirowane jest holenderskim stylem życia – z miejscem na relaks, ruch i filozofię „slow life”, a także w otoczeniu minimalistycznej i nowoczesnej architektury.

Lokalizacja właśnie w tej części Wilanowa została wybrana nie bez powodu – wielu warszawiaków jest już zmęczonych zgiełkiem i zatłoczonym miastem, dlatego poszukują zielonego azylu, który nie wymaga rezygnacji z zalet mieszkania w wielkiej metropolii. Zawady pozwalają pogodzić te oczekiwania dzięki niezwykle zielonej okolicy, świetnej komunikacji z centrum stolicy oraz licznym udogodnieniom na miejscu. W pobliżu osiedla znajduje się galeria handlowa Plac Vogla, a także inne sklepy, punkty usługowe i placówki edukacyjne.

Mieszkańcy osiedla Tulip Wilanów będą mieli w zasięgu ręki piękne miejsca do spacerów i rowerowych przejażdżek, natomiast relaks na świeżym powietrzu będzie też możliwy we własnych ogródkach lub w prywatnym ogrodzie osiedlowym przeznaczonym dla wszystkich lokatorów. Poczucie przestrzeni i kontaktu z naturą zwiększą także antresole znajdujące się w 54 największych lokalach. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania architektom udało się uzyskać imponującą przestrzeń – aż 5 metrów wysokości – w salonach tych mieszkań.

Po rozluźnieniu rządowych obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną, do biura sprzedaży Ronson Development na Zawadach przychodzi wielu klientów zainteresowanych właśnie ta inwestycją pełną zieleni, a lokale z ogródkami jako pierwsze znikają z oferty.

Sprawdziliśmy, jaką kwotą trzeba dysponować, by móc zamieszkać na osiedlu Tulip Wilanów i… było to miłym zaskoczeniem. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się tu od 8900 zł. Byliśmy też zainteresowani, czy prace na budowie idą zgodnie z planem. Okazało się, że mimo pandemii deweloperowi udało się utrzymać tempo budowy i wszystko odbywa się zgodnie z harmonogramem.

Jeśli rozważacie przeprowadzkę na Zawady, odwiedźcie stronę tej inwestycji: www.ronson.pl/wilanowtulip lub biuro sprzedaży przy galerii Plac Vogla.