Miejsce, gdzie odnajdziesz siebie

Wyjątkowy projekt w eleganckiej dzielnicy

 

 

Prestiż lokalizacji: centrum Miasteczka Wilanów, ul. Hlonda/Ledóchowskiej

Kto z nas nie marzy o przestrzeni idealnej dla siebie i swoich bliskich? O domu, w którym każdy członek rodziny znajdzie miejsce dla siebie? O słonecznym tarasie, na którym zjemy wspólnie rodzinne śniadanie i o ogrodzie, w którym dzieciom rodzą się pierwsze pomysły na skrytki, tajne przejścia i inne kreatywne zabawy? Wyobraźmy też sobie przestronny salon, przez okna którego widać ośnieżone drzewa, choinkowe lampki, które tańczą na wietrze…

 

Marzenia trzeba spełniać! Z tego założenia wyszedł warszawski deweloper Green House Development, który jest pomysłodawcą nowo powstającego osiedla przy ul. Hlonda – Hampton Residence Wilanów. W realizację tego przedsięwzięcia zaangażowany jest zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu powstanie eleganckie, zamknięte osiedle, które na stałe wpisze się w krajobraz Miasteczka Wilanów. Deweloper postawił na eleganckie, jasne barwy naturalnego kamienia oraz ponadczasową modernistyczną architekturę. Rezydencje będą dwupoziomowe. Na poddaszu można zaplanować część prywatną: sypialnie, garderoby, łazienki oraz gabinet.
Na niższej kondygnacji mamy reprezentacyjny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym, z których można podziwiać zieleń ogrodu.

 

Dzięki doskonałej lokalizacji cała rodzina będzie mogła skorzystać z błyskawicznego dostępu do szkół i przedszkoli, a rodzice do miejsc przyjaznych całej rodziny (restauracje, kluby fitness, szkoły muzyczne, szkoły językowe i inne).

Lokalizacja sprzyja również rodzinnym spacerom do Pałacu Królewskiego w Wilanowie, a ścieżki rowerowe weekendowym wycieczkom do pobliskiego parku w Powsinie lub do Konstancina.

kontakt: hampton@greenhousedevelopment.pl
tel. 691 136 666
www.greenhousedevelopment.pl