Mammut w Royal Wilanów

Royal Wilanów (2) small

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami. Mieszkańcy Wilanowa mogą się do niego przygotować, kupując najwyższej jakości sprzęt alpinistyczny, wspinaczkowy, turystyczny oraz odzież i obuwie sportowe w nowo otwartym w Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1 salonie Mammut.

 

Firma Mammut funkcjonuje na rynku od ponad 150 lat, wyznaczając standardy jakości i innowacyjności, któremu można zaufać zarówno na co dzień, jak i w ekstremalnych warunkach.

 

Początkowo ta szwajcarska firma zajmowała się sprzedażą lin i powrozów, ale z biegiem lat poszerzyła swoją ofertę o wszelkie produkty niezbędne amatorom wspinaczek górskich – od kasków, śpiworów i odpowiednich butów po wypróbowane detektory lawinowe, jak również sprzęt i ubrania dla turystów oraz osób uprawiających inne dziedziny sportów.

 

Produkty Mammut gwarantują pełen komfort i estetyczny deisgn, ale przede wszystkim najwyższy poziom bezpieczeństwa, nieważne czy podziwiamy Tatry czy zdobywamy alpejskie szczyty. Liny Mammut są produkowane w Szwajcarii i posiadają oznakowanie „Made in Switzerland”, które stanowi gwarancję najwyższej jakości.

 

Mammut bazuje nie tylko na długoletniej tradycji i doświadczeniu specjalistów projektujących ich produkty, ale również słucha uwag sportowców, którzy testują sprzęt i uczestniczą w jego tworzeniu, zapewniając, że odpowiada on realnym potrzebom użytkowników.

 

Wszystkie najnowsze produkty Mammut już od końca października dostępne są w Royal Wilanów.

 

 

14-2