Maciej Jóźwiak w Working Balance – relacja z wernisażu artysty

Working Balance to nowy wilanowski coworking, to tu 22 lutego odbył się wernisaż fotografii Macieja Jóźwiaka. 

 

 

Zachwycające zdjęcia krajobrazów, dzikość leśnych zwierząt uchwycona w doskonałych kadrach, to nurt przewodni prac tego uzdolnionego artysty. Niezwykłość tych fotografii wynika również z faktu, iż powstały one zaledwie 80 km od centrum Warszawy, jak przekazał nam sam autor w swoich krótkich opowieściach.

 

 

Nie jest to jedyne wydarzenie zaplanowane w tej nowo otwartej przestrzeni, już w najbliższym czasie poinformujemy Was o kolejnych, ponieważ Working Balance stworzył ideę, która pozwoli uczyć się i rozwijać na płaszczyźnie personalnej i profesjonalnej, dzięki dostępowi do korzyści i wydarzeń skierowanych do członków swojej społeczności.

 

 

Już marcu do Working Balance warto wybrać się na również na wiele merytorycznych szkoleń z zakresu przedsiębiorczości. Do końca marca  również możecie przyjść i wypróbować Working Balance zupełnie za darmo!

 

 

Praca w Working Balance

 

 

Working Balance to innowacyjne miejsce, które powstało dla komfortu Twojej pracy i rozwoju biznesu. Wnętrza pozwalają na codzienną pracę, organizację spotkań biznesowych, konferencji, warsztatów, szkoleń oraz eventów. Working Balance zapewnia swoim przedsiębiorczym użytkownikom wolność niezbędną do rozwijania się w środowisku pracy opartym o współpracę, zwanym „przestrzenią coworkingową”. Taki rodzaj biura skupia wiele start-upów, freelancerów i firm wszelkich rozmiarów pod jednym dachem, we wspólnym środowisku, które promuje kreatywność, tworzenie społeczności i dzielenie się pomysłami.

 

 

Working Balance to wielofunkcyjna przestrzeń na wymiar, umiejscowiona w budynku Robyg przy Al.Rzeczpospolitej 1.