ING Bank Śląski inspiruje i wspiera Firmy już od pierwszego dnia działalności

GettyImages-547016853

ING Bank Śląski inspiruje do działania i zachęca do zrobienia pierwszego kroku – czyli założenia własnej firmy. Bank udostępnia również narzędzia, które mogą ten start ułatwić – tam, gdzie klienci ich potrzebują: on-line, mobilnie, zdalnie.

 

 

 

Testuj Pomysł

 

ING Bank Śląski udostępnił przedsiębiorcom – także przyszłym – narzędzie online do przetestowania pomysłu na biznes. Narzędzie „Testuj Pomysł” daje możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania, czy pomysł na biznes trafi w gusta przyszłych klientów, czy kupiliby produkt lub skorzystali z usługi. Bank bezpłatnie dostarcza przedsiębiorcom wiedzę, na którą dotąd stać było tylko duże firmy.

 

Jak działa Testuj Pomysł? 

 

Użytkownik wchodzi na stronę i przedstawia swój pomysł lub firmę w formie krótkiego opisu lub filmu. Wybiera grupę (płeć, wiek, lokalizacja) do jakiej ma być skierowane badanie. Następnie tworzy od 3 do 5 pytań, które mają pomóc mu ukierunkować jego biznes oraz 3 do 5 alternatywnych odpowiedzi do każdego pytania. Ankieta wysyłana jest do 120 respondentów. Maksymalnie do 7 dni użytkownik otrzymuje na maila wyniki badania. Wyniki dają informację co o pomyśle sądzą potencjalni klienci i stanowią wskazówki, jak ten biznes ukształtować.

 

Więcej na www.ingbank.pl/testujpomysl

 

Zadbaj o wyposażenie i sprzęt

 

ING Bank Śląski wprowadził ofertę mikro-leasingu dla przedsiębiorców, już od 1 000 zł. Nowa oferta, przygotowana wspólnie ze startupem LeaseLink, obejmuje leasing na drobny sprzęt taki jak: smartfony, sprzęt fotograficzny czy komputery ale także wyposażenie biurowe, meble, czy sprzęt gastronomiczny.

 

Proces wnioskowania o leasing odbywa się całkowicie on-line. Z oferty mogą skorzystać wszystkie firmy, bez względu na okres prowadzenia działalności – także te, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą. Dostępna kwota leasingu w tej ofercie wynosi od 1 000 zł do 19 999 zł netto.

 

Dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą mogą zawnioskować o leasing pojazdów w systemie bankowości internetowej Moje ING. Klient może przygotować ofertę leasingu w dowolnym momencie, dogodnym dla siebie czasie. Wystarczy, że zaloguje się do systemu bankowości internetowej Moje ING i wpisze interesujące go parametry tj. wkład własny, okres leasingu, czy procent wykupu dla pojazdu, którym jest zainteresowany. Kalkulacja z całkowitym kosztem leasingu wysokością miesięcznej raty jest dostępna od ręki. Co więcej, klient może dopasować ratę do swoich oczekiwań i możliwości.

 

Oferta skierowana jest do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych i dostawczych, o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy, w krótkim czasie i przy minimum formalności, mogą uzyskać finansowanie samochodu.

 

Wystarczy złożyć wniosek leasingowy z fakturą proforma, zawierającą specyfikację wybranego samochodu.

 

Finansowanie udzielane jest na podstawie oświadczenia klienta, bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych.

 

Więcej na www.ingbank.pl/male-firmy/leasing

 

Komentarz eksperta

 

 

Aleksandra Ślęzak_Warszawa Południe

 

– Inspirujemy Polaków do bycia o krok do przodu w życiu i w biznesie. Zachęcamy ich do działania, do wzięcia swoich spraw i finansów w swoje ręce – dostarczamy produkty, usługi i narzędzia, które mogą im pomóc osiągnąć sukces.

Dodatkowo, klienci mogą korzystać z Mojego ING i innych rozwiązań dostępnych w systemie

bankowości internetowej w dowolnym momencie, w dogodnym dla siebie miejscu. Dzięki temu

oszczędzają czas, który mogą poświęcić na biznes – powiedziała Aleksandra Ślęzak,

Dyrektor Regionalna ds. Detalicznych

w ING Banku Śląskim.

 

24581240_1606096892803099_1646943464_n