INFINITI ABSTRACT CAR – Q30 by Łukasz Stokowski

Część 2.2

Infiniti Q30, samochód, który swoją stylistyką łamie obowiązujące dotąd w segmencie premium konwencje projektowe, otrzymał nowe, niepowtarzalne oblicze. Jest ono wynikiem współpracy Infiniti z polskim artystą abstrakcyjnym Łukaszem Stokowskim, a polega na „ubraniu” nadwozia Q30 w skórę przeniesioną z jednego z jego obrazów.

 

Część 2.3

 

 

Dynamika samochodu oraz twórczości, z której znany jest artysta, to idealna kompozycja. Tym bardziej, że Łukasz Stokowski, podobnie jak styliści Infiniti, ceniony jest za łamanie zasad, bo – jak mówi – sztuka nie ma dlań ograniczeń, a proces twórczy jest nieprzewidywalny. Tworzy abstrakcyjne i dynamiczne w swoim wyrazie obrazy, odważnie buduje kontrasty, nie boi się kolorów. Moim celem i największym spełnieniem jest przekazanie ludziom siły, energii i pozytywnych emocji, bo sam jestem szczęśliwym człowiekiem – mówi Łukasz Stokowski.

 

Prezentowany wyjątkowy egzemplarz Q30 w wersji galery white będzie jeżdżącym dziełem sztuki, gdyż można go będzie kupić. INFINITI ABSTRACT CAR zostanie zaprezentowany podczas wernisażu wystawy Łukasza Stokowskiego, który odbędzie się w Royal Wilanów (Warszawa, ul. Klimczaka 1), 18 czerwca o godzinie 19:00.Wystawa będzie czynna do 2 lipca. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

www.stokowskigallery.com