I LOVE WILANÓW- Zapraszamy na wernisaż

„I Love Wilanów” to nasz autorski pomysł, inicjatywa, do której zaprosiliśmy fotografów i wszystkich tych, którzy kochają Wilanów.

 

Wiele miesięcy pracy i ogromne zaangażowanie współtworzących ten projekt doprowadziły nas do punktu, w którym z radością możemy zakrzyknąć: „Udało się!”.

 

Stworzyliśmy galerię zdjęć, które pokazują naszą dzielnicę Waszymi oczami. Miejsca, ludzie, chwile, widziane przez obiektyw…100 zdjęć wielkoformatowych, na których głębia przekazu ma ogromną moc, w których zawarte są emocje, radość, smutek i codzienność, zebraliśmy w jednym miejscu.

 

Jest to zbiór imponujący, bo ukazujący zmiany, jakie zaszły w Wilanowie na przestrzeni ostatnich 5 lat.

 

Teraz Wilanów, wspólnie z Dzielnicą Wilanów, Centrum Kultury Wilanów, Royal Wilanów i LemmonHouse, mają zaszczyt zaprosić Państwa na wystawę, podczas której pokażemy zdjęcia autorów wielu fotorelacji publikowanych na łamach naszego magazynu, m.in.: Arkadiusza Obszyńskiego,Tomasza Szediwy, Magdy Mosur, Pawła Radzikowskiego, Grzegorza Królikowskiego, i Mirona Bogackiego.

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Wasz Wilanów i Co w Wilanowie.

 

Wernisaż będą Państwo mogli zobaczyć 24 października 2015 r. w Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1, wystawa będzie czynna do 24 listopada br.

 

Po tym okresie ekspozycja zostanie przeniesiona do innych miejsc na terenie Wilanowa, o czym będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

Zapraszamy serdecznie na sentymentalną podróż po Wilanowie.