I LOVE WILANÓW II

 

 

Fot.Miron Bogacki

 

 

 

Zapraszamy lokalne firmy do współpracy w realizacji inicjatywy promującej wyjątkowe piękno Dzielnicy Wilanów.

Już jesienią chcielibyśmy móc zaprezentować Wam wystawę fotograficzną pt. „I love Wilanów”. Jako lokalny magazyn, działający od 5 lat z sukcesem w naszej dzielnicy, podjęliśmy wyzwanie zorganizowania tego przedsięwzięcia.

Akcja została ogłoszona na Facebooku i  już od kilku tygodni wzbudza dość duże zainteresowanie na profilu redakcji.

Bardzo nas to cieszy, ponieważ stanowi dowód na to, że kochamy miejsce, w którym mieszkamy, a wsparcie tej inicjatywy jest tym bardziej dla nas istotne, gdyż od zawsze fotografowanie dzielnicy, ludzi, miejsc podczas różnych wilanowskich akcji stanowiło nasze „oczko w głowie”. Świadczy o tym ilość fotorelacji opublikowanych na łamach naszego magazynu, a teraz również na naszej stronie internetowej www.teraz-wilanow.pl.

W ramach akcji „I love Wilanów” zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy zechcą poświęcić swój czas i z obiektywem aparatu ruszyć

w plener. Jest wiele pięknych miejsc, które można uwiecznić na zdjęciach, są także ludzie, sytuacje i wydarzenia, pole do zaprezentowania swojego postrzegania naszego otoczenia jest więc nieograniczone. Do współpracy zaprosiliśmy również zawodowych fotografów, którzy zgodzili się razem z nami przygotować najpiękniejsze zdjęcia prezentujące naszą dzielnicę.

Wszystkie zdjęcia zgłoszone do akcji „I love Wilanów” zostaną poddane ocenie jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji, sponsorzy oraz mieszkańcy. Następnie wybrane w pierwszej turze zdjęcia zostaną poddane ocenie wszystkich mieszkańców. Umieścimy je na profilu redakcji na Facebooku i tam będzie odbywać się jawne głosowanie.

W ten sposób wyłonimy zwycięzców, których zdjęcia zostaną wyprodukowane w dużym formacie i wezmą udział w wystawie.

Zorganizowanie wystawy fotograficznej jest ogromnym wyzwaniem logistycznym i produkcyjnym, dlatego poszukujemy firm, które zechcą wesprzeć naszą inicjatywę i w zamian za wsparcie finansowe otrzymać wyjątkowy pakiet sponsorski do wykorzystania przy okazji promocji wystawy. To od Was zależy powodzenie tej akcji!

Sponsorów zainteresowanych akcją prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@teraz-wilanow.pl).