Gwiazdy w Ramach KKF: Brie Larson

logo-kkf-1

W każdy pierwszy wtorek miesiąca Hugonówka zaprasza wszystkich kinomanów. Wówczas wieczorami wyświetlane są filmy niespodzianki.

 

 

Tym razem spotkanie w cztery oczy z Brie Larson. Aktorka ma zaledwie dwadzieścia sześć lat, a już zdążyła wziąć udział w trzydziestu siedmiu produkcjach kinowych i telewizyjnych. Przed Brie Larson, do niedawna słabo rozpoznawalną, świat stoi teraz otworem – głównie dzięki występowi w filmie Lenny’ego Abrahamsona , który 6 marca zobaczymy w KDK. Dostała za tę rolę Złoty Glob, BAFTA i Oscara.

 
Przez lata grywała głównie mniejsze role, nie stroniąc przy tym od żadnego typu kina. Wciąż pojawia się – i w nich jest najlepsza – w skromnych, niskobudżetowych, festiwalowych filmach, choć uważni widzowie mogli ją też zauważyć w produkcjach komercyjnych.

 
Brie Larson miewa też związki z muzyką. W 2003 roku umieściła w internecie skomponowane i napisane przez siebie utwory i tym samym zaczęła działalność wokalną. Dwa lata później zaowocowało to wydaniem albumu „Finally Out of P.E.” i trasą koncertową. Brie Larson jest na topie i tylko od niej zależy, jak wykorzysta tę wielką szansę. Wy nie zmarnujcie szansy na spotkanie z aktorką! Polecamy!

 

KONSTANCIŃSKI KLUB FILMOWY
Wtorek, 6 marca, godz. 19.00
Wstęp wolny