Filmowa niespodzianka w KDK z okazji Dnia Kobiet: specjalny seans filmowy z Jenifer Lawrence

logo-kkf-1

Tytuł niech pozostanie tajemnicą. Choć wiadomo, każdy film z Jenny zapada w pamięć.

Jennifer Lawrence obecnie należy do grona największych gwiazd show biznesu. Pomimo młodego wieku zagrała w najbardziej kasowych produkcjach Hollywood.
W wieku czternastu lat nakłoniła rodziców, by wsparli jej marzenia o aktorstwie i znaleźli agenta, który pokieruje jej karierą. Pojawiła się na przesłuchaniach w agencji aktorskiej w Nowym Jorku. Nie mając przygotowania ani doświadczenia zdobyła wysokie noty.
Jej debiutem był film „Granice miłości”, w którym zagrała zagrała obok Kim Basinger i Charlize Theron. W 2012 roku na ekrany kin weszły „Igrzyska Śmierci”. Obraz ten sprawił, że została jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawanych aktorek na świecie.
Bez wątpienia przełomem w karierze Lawrence był dramat w reżyserii Davida O. Russela, w którym zagrała Tiffany Maxwell. Za tę kreację aktorską otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Jak łatwo się domyślić, od tej pory młoda aktorka stała się nie tylko słynną, ale i bardzo dobrze opłacaną aktorką. Jennifer Lawrens w oscarowej roli do zobaczenia poczas Wieczoru Filmowego w Hugonówce. Wielbiecieli Jej talentu serdecznie zapraszamy.

 

KDK, Wieczór Filmowy: Jennifer Lawrence Piątek, 9 marca, godz. 19.00