Filharmonia dla Dzieci

Filharmonia dla Dzieci  – zaprasza!  Muzyka z bajek i filmów, koncerty dla przedszkoli, szkół i rodzin już 22-23 lutego w Pałacu w Wilanowie! 

 

FDD XD 2

 

Usłyszymy m.in. melodie z Pocahontas, Alladyna, 101 Dalmatyńczyków, Pięknej i Bestii, Króla Lwa, Świnki Peppy, Smerfów a nawet Koziołka Matołka. Muzykę w Filharmonii dla Dzieci przeplatają zabawy muzyczne i zgadywanki. Poszukamy muzyki bez patrzenia, nauczymy się odróżniać saksofony od klarnetów, poznamy instrumenty widywane niezwykle rzadko, pobawimy się w muzyczne zagadki, posłuchamy znakomitych muzyków i pięknych melodii – a wszystko to na wyciągnięcie rączek. W Filharmonii dla Dzieci nie ma wielu rzędów, jest swobodna przestrzeń zachwytu, wiedza którą dzieci odkrywają przez doświadczanie, mnóstwo radości i savoir-vivre który wkrada się niepostrzeżenie do naszych koncertowych obyczajów. 

 

Koncerty dla dzieci „Filharmonia dla Dzieci” stworzyła jesienią 2017r Anna Szarek, dwukrotna zwyciężczyni Miedzynarodowego Konkursu im. Krzysztofa Pendereckiego, wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, medalem Pro Masovia, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, zdobywczyni Pomorskiej Nagrody Artystycznej, która koncertowała m.in. z Leszkiem Możdżerem i Kanye Westem, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży i książek. Dyrektor nie tylko Filharmonii dla Dzieci ale też Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku-Koncerty Mistrzów, na którym występowali m.in.zdobywcy nagród Grammy, a który dotąd obejrzało ponad 40 tys ludzi. 

 

FDD XD 8

 

Koncerty Filharmonii dla Dzieci zgromadziły od jesieni 2017r ponad 6 tys słuchaczy. Sezon wiosna 2019 w Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zapowiada się nadzwyczajnie. Od bajeczkowych koncertów w lutym na saksofonach i klarnetach (22-23.02), przez marcową muzykę z królewskiego dworu i najlepsze jazzowe standardy na trąbkach wszelakich (15-16.03) aż po majowe opowieści o najlepszych instrumentach świata w koncertach pt „Stradivarius” (10-11.05). Wszystkie dzieci otrzymują darmowe książeczki koncertowe z zagadkami i ciekawostkami, by wiedza zdobyta na koncercie utrwaliła się podczas zabawy z książeczką w domu. 

 

FDD XD 11

 

Koncerty dla szkół i przedszkoli w piątek 22 lutego g.10.00,12.00, 14.00, oraz Koncerty Rodzinne w sobotę 23go lutego o 12.00 i 14.00. Radzimy pospieszyć się z zamówieniami bo bilety już się kończą. 

 

Filharmonia-dla-dzieci-17

 

BILETY 25ZŁ /os ( dzieci do roczku bez biletu). 

 

Zamówienia i informacje:  tel 737-169-961, e-mail bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

więcej na www.FilharmoniaDlaDzieci.pl

 

Bilety do Filharmonii dla Dzieci upoważniają do wstępu na teren ogrodów pałacu.

 

Koncerty odbywają się w Oranżerii. 

 

inna wersja NEW_ULOTKA teraz wilanow_2000

 

Partnerzy projektu: 

 

RMF Classic, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, czasdzieci.pl, Teraz Wilanów. Organizator: Fundacja Perła Baroku