FERIE Z DECATHLON WILANÓW

Dokładnie 1 grudnia 2019 minął rok działalności niezwykłego sklepu Decathlon Wilanów. Wyjątkowość tego miejsca nie wynika jedynie z tego, iż został otwarty w najbardziej sportowej dzielnicy na mapie Warszawy, ale także dlatego, że jest to pierwszy tego typu koncept w Polsce. 

 

Przez cały ubiegły rok w każdym dniu, zachodziła co najmniej jedna zmiana w funkcjonowaniu sklepu. Wszystko to dla Was oraz dzięki Wam, ponieważ słuchamy Waszych potrzeb i staramy się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Jako Decathlon Wilanów pragniemy, aby jak najwięcej osób w Naszej dzielnicy mogło cieszyć się zdrowiem, sprawnością i czerpać przyjemności płynące ze sportu każdego dnia.

 

Nadchodzące ferie to świetna okazja, aby spędzić ten czas na sportowo! 

 

A jeśli o feriach mowa, to najbardziej zimowym sportem wydaje się być narciarstwo. Szusowanie po ośnieżonych stokach to gratka dla całej rodziny. Narty, snowboard i sanki to udany przepis na zabawę w białym puchu. Potrzebujecie produktów do „białego szaleństwa”? Wpadajcie do Decathlon Wilanów!

 

Ferie to również czas kręcenia piruetów na lodowisku! Zima w mieście nie musi być nudna, nawet gdy za oknem brak śniegu. Nie czekajcie, dajcie ponieść się swoim nogom. Oferta łyżew czeka na Was.

 

Jeśli nie sport na zewnątrz, to może coś pod dachem? Pływalnie i baseny, to idealna propozycja na poprawę kondycji fizycznej i zabawę całą rodziną. Zjeżdżalnie i tory basenowe to nie jedyne atrakcje, coraz częściej można uczestniczyć w zajęciach aqua aerobiku i aqua fitnessu. Idziecie na basen? Nie zapomnijcie wpaść do nas po niezbędne akcesoria.

 

Wspominając o aqua fitnessie możecie również skorzystać z najbardziej tradycyjnej jego odmiany. Kluby fitness oferują mnogość zajęć, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie lub możecie po prostu potrenować w domu. Całe zestawy przyrządów i akcesoriów zmienią Wasz dom w wymarzoną salę do ćwiczeń. Nie wiecie co wybrać? Przyjdźcie do nas i sprawdźcie co możemy Wam zaproponować.

 

 

Decathlon Wilanów to nie tylko produkty sportowe, ale przede wszystkim ludzie, którzy są prawdziwymi pasjonatami swoich dyscyplin. Wiedza i doświadczenie naszej ekipy pozwoli Wam czerpać radość ze sportu jeszcze bardziej. Do zobaczenia w sklepie!