FachMistrz – nowa jakość w świecie usług dla domu

Chyba każdy z nas doświadczył stresu związanego z poszukiwaniem fachowca potrzebnego „od zaraz”. Dzwonimy po poradę do ciotek, podpytujemy sąsiada albo Pana Majstra, który kiedyś malował nam ściany. I też każdy, chyba, doznał rozczarowania, gdy w efekcie pomocy znalezionego w końcu Specjalisty, okazało się, że naprawiona lodówka działała jeszcze tylko tydzień, uszczelka pożyczona „na miarę” do kupienia nowej, podobnie jak nasz fachowiec, nigdy nie wróciła, za to cena za usługę skłoniła nas do zastanowienia się nad własną ścieżką kariery.

Co FachMistrz zapewnia swoim Klientom?

Jedno źródło dostępu do szerokiej gamy sprawdzonych i zaufanych Fachowców – znajdziesz tu nie tylko złotą rączkę, ale także elektryka, hydraulika, ślusarza, kominiarza, szklarza, specjalistów od naprawy AGD i dobrych budowlańców.

Niezawodność i zaufanie – Fachmistrz na bieżąco prowadzi selekcję i szkolenie dla swoich techników zarówno pod względem jakości pracy, jak i obsługi klienta.

Gwarancję wysokich kompetencji technicznych – technicy przechodzą gruntowną weryfikację, okresowe szkolenia techniczne a ich praca poddawana jest nieustannej ocenie klientów.

Najwyższą jakość obsługi klienta – Fachmistrz nie zostawia Klienta z nierozwiązanym problem! Biuro obsługi jest do Twoich usług!

Czy to się opłaca?

Opłaca się! I to z kilku powodów – wymienia prezes firmy Grzegorz Kaczor:

Opracowaliśmy konkurencyjny, standardowy cennik świadczonych przez nas usług. Nie ukrywamy naszych cen, są dostępne na stronie www.fachmistrz.pl. Dzięki temu, zgłaszając problem możesz się przygotować na koszt naprawy. Nasz specjalista, po diagnozie i potwierdzeniu zakresu potrzebnej naprawy poinformuje Cię o ostatecznej kwocie – podstawą do jego kalkulacji będzie nasz standardowy cennik.

Ponadto, dzięki temu, że dbamy o wysokie kwalifikacje i jakość obsługi naszych fachowców gwarantujemy rzetelne podejście do napraw. Rozwiązujemy problem raz, a dobrze!

Oszczędzasz czas – oszczędzasz pieniądze. Pod jednym adresem i numerem telefonu znajdziesz rozwiązanie dla wszelkich problemów, które mogą przydarzyć Ci się w domu

W jaki sposób Fachmistrz gwarantuje wysoką jakość fachowców?

Możemy zagwarantować rzetelność i jakość naszych fachowców ponieważ zapraszamy do nas tylko tych najlepszych – w procesie rekrutacji weryfikujemy i potwierdzamy ich kwalifikacje oraz podejście do klienta. Ponadto, po realizacji usług weryfikujemy zadowolenie naszych Klientów ze współpracy z fachowcami – na tej podstawie prowadzimy ich bieżącą ocenę.

Średnia ocen wystawionych przez klientów naszym fachowcom za ostatnie poł roku to 4,87 (w skali: 1 – 5). Jesteśmy z tego dumni!

Zależy nam na wysokich kompetencjach naszych specjalistów, dlatego w ramach FachMistrz stworzyliśmy dla nich dedykowany program na potrzeby rozwoju ich umiejętności i kwalifikacji.

Jaki zakres usług oferuje Fachmistrz?

Oferujemy pomoc dla praktycznie każdego problemu, czy awarii, która może przydarzyć się w domu – od wsparcia „złotych rączek” w zakresie drobnych napraw, do pomocy wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny hydrauliki, elektryki, czy kominiarstwa. Potrzebujesz pomocy w naprawie pralki, okna, kranu, czy komputera? – możesz na nas liczyć!

Jeżeli nie jesteś pewien, czy damy radę rozwiązać Twój problem, zadzwoń na naszą infolinię – z naszym konsultantem będziesz mógł rzeczowo porozmawiać o oczekiwanym przez Ciebie wsparciu. Dobierzemy odpowiedniego fachowca, który będzie mógł rozwiązać Twój problem. Jeżeli nie, będzie to dla nas sygnał, aby poszerzać zakres naszych usług.

www.FachMistrz.pl

22 100 40 09

603 289 363