En Casa – czyli nieruchomości na najwyższym poziomie

En Casa to zespół ekspertów od nieruchomości premium. Pozycję lidera na rynku zbudowali na uczciwych i jasnych zasadach współpracy oraz strategii Win-Win. Oparli się na etyce w biznesie i na najlepszych wzorcach zachodnich firm. Od początku wyznaczają najwyższe standardy obsługi klienta, nieobecne do tej pory na polskim rynku. Są partnerami biznesowymi, nie sprzedawcami. Małgorzata i Krystian Podbielscy oraz Piotr Wilczyński w wywiadzie dla teraz Wilanów/Teraz Konstancin, opowiedzieli o tym czego dziś oczekują klienci i w jakie nieruchomości warto inwestować.

 

20170811_9

 

Specjalizują się Państwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości z segmentu premium. Co to oznacza?

 

Kluczem do sprawnego i efektywnego działania jest specjalizacja. En Casa to biuro nieruchomości celujące w klienta poszukującego nieruchomości najwyższej klasy. W naszym bogatym portfelu znajdują się najmodniejsze inwestycje deweloperskie, zabytkowe wille podmiejskie, jak i apartamenty wykończone pod klucz, projektowane przez najlepszych architektów wnętrz.

 

Na bieżąco monitorujemy zapotrzebowanie i dostępność nieruchomości w najbardziej pożądanych lokalizacjach. Naszym zadaniem jako ekspertów jest przewidywanie, które miejsca w Warszawie będą cieszyć się największym zainteresowaniem. To właśnie lokalizacje premium, które można znaleźć w ofercie naszego biura.

 

Czy Wilanów i jego okolica do takich należą?

 

Z roku na rok wzrasta zainteresowanie zakupem nieruchomości w Wilanowie, ponieważ okolica rozwija się nie tylko w szybki, ale również spójny sposób. Obok uwielbianego przez klientów Konstancina to jeden z najbardziej pożądanych stołecznych adresów. Z powodzeniem możemy zaspokoić potrzeby naszych klientów, którzy zainteresowali się zakupem mieszkania w tej części miasta. Szeroki wybór nieruchomości z rynku wtórnego, jak i pierwotnego pozwala nam szybko znaleźć mieszkanie, o jakim marzy klient.

 

Wilanów i Konstancin łączą mieszkanie w cichej i bezpiecznej okolicy z doskonałym dostępem do miejskiej infrastruktury, placówek edukacyjnych, w tym prestiżowych szkół międzynarodowych. Blisko stąd do sklepów i punktów usługowych. Znaczenie ma też fakt, że powstaje tu wiele prestiżowych inwestycji deweloperskich oraz osiedli z pięknymi domami.

 

Co ma wpływ na zwiększenie atrakcyjności nieruchomości w danej dzielnicy?

 

Każdy poszukuje czegoś innego, jednakże zawsze cechami wspólnymi są: dostępność, czyli czas dojazdu do centrum Warszawy, bezpieczeństwo, estetyka i technologia wykonania budynku oraz otoczenie lasów, czy parków np. jak w Konstancinie zrewitalizowany Park Zdrojowy.

 

Czy rynek w Wilanowie to miejsce dla Cosmopolitan?

 

Zdecydowanie! Wilanów i okolice przyciągają m.in. bliskością szkół międzynarodowych: amerykańskiej, brytyjskiej i niemieckiej. To sprawia, że mieszkańcy Wilanowa oraz Konstancina to nie tylko polskie rodziny, ale ludzie z całego świata! Nawet lokale usługowe oraz gastronomiczne są do tego doskonale przygotowane. Jako biuro nieruchomości bardzo często współpracujemy z obcokrajowcami. Szukają oni nieruchomości wysokiej klasy, z których szybko dowiozą dzieci do szkoły i dotrą do Śródmieścia czy biznesowych części miasta.

 

Jakie nieruchomości będą w cenie?

 

Mieszkanie zyskuje na wartości, jeśli ma w sobie coś niepowtarzalnego. Zielone tarasy na dachu, duże ogrody lub wspaniały widok za oknem – to zawsze będzie w cenie. Dużą wartość daje też, gdy mieszkanie jest odpowiednio doświetlone i ciche. Zaletą będzie funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

 

Chcąc zwiększyć wartość nieruchomości, warto pomyśleć o jego wykończeniu, w końcu dobre „pierwsze wrażenie” można zrobić tylko raz. Dobrze działają klasyczne, designerskie meble i uniwersalna kolorystyka.

 

Na co zwrócić uwagę przy zakupie domu/mieszkania? 

 

To temat rzeka. Najważniejsze to zachować zdrowy rozsądek oraz podchodzić do wyboru indywidualnie. Każdy ma inne potrzeby oraz wymagania, choć pewne elementy są zawsze spójne. Jeden z nich, znany każdemu związanemu z branżą, to lokalizacja. Nieruchomość zlokalizowana w dobrym miejscu będzie zawsze w cenie.

 

Doskonale znamy warszawski rynek nieruchomości. Trendy na nim obowiązujące rosły w siłę przez lata i nic nie wskazuje na ich drastyczną zmianę. Wybór nieruchomości w Wilanowie czy Konstancinie z całą pewnością okaże się zarówno dobrą lokatą kapitału, jak i doskonałym miejscem do zamieszkania.

 

20170811_3 (Copy) (2)

 

 

Małgorzata i Krystian Podbielscy oraz Piotr Wilczyński – partnerzy zarządzający biurem nieruchomości En Casa Premium Real Estate, specjalizującym się w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości z segmentu premium.

 

Sesja została wykonana w pięknym domu na Zawadach, obecnie dostępnym na sprzedaż.