Dzień Dziecka w Wilanowie

Już 4 czerwca z okazji Dnia Dziecka na terenie wokół biurowca Royal Wilanów odbędzie się największa impreza rodzinna w Wilanowie! Specjalnie dla najmłodszych mieszkańców połączyliśmy siły i wspólnie z Centrum Kultury Wilanów, Urzędem Dzielnicy Wilanów, Royal Wilanów, Galerią Wilanów oraz naszymi sponsorami zorganizowaliśmy nieskończoną ilość atrakcji! Już o godzinie 11.00 nastąpi inauguracja bajkowego i barwnego Dnia Dziecka.

 

 

Do cyrkowego show na scenie zaprosi wszystkich przybyłych Centrum Kultury Wilanów. Ta-necznym i rozśpiewanym krokiem przywitają wszystkie dzieci finaliści dzielnicowego konkursu talentów „Szuflada” oraz Janek Pentz z gitarą, grupa taneczna CKW go4dance, a także zespół wokalny Łupss. Ciekawostką będzie gorący i roztańczony flasmob – do udziału w którym zapraszamy Wszystkich.
Przygotowaliśmy dwa przedstawienia teatralne dla najmłodszych – o godz. 12.00 – bajka: „Dwie Dorotki” oraz o godz. 13.40 „Królewna śnieżka”.

 

Wilanowskie przedszkole Academy International zaprosi wszystkich ciekawych świata w podróż po najpiękniejszych zakątkach Ziemi.

 

Dla wszystkich kochających modę w wersji mini przygotowaliśmy pokaz mody dziecięcej – najnowsze, gorące trendy zaprezentują najsłodsi modele i modelki. Dla fanów motoryzacji nie lada gratką będą specjalnie dla nich przygotowane samochodziki, w których poczują się jak prawdziwi rajdowcy. Także rodzice będą mieli okazję testować najnowsze modele samochodów Mercedes Benz, a na tym nie koniec…

 

Troska o dzieci w tym dniu to oprócz doskonałej zabawy także pokazy przydatnych umiejętności – jak udzielić pierwszej pomocy ukochanemu misiowi, jak dbać o jego kły i jak sprawdzić, czy zdrowo rośnie? Tego wszystkiego maluchy dowiedzą się dzięki zespołowi Medicover.

 

Podczas imprezy dzieci i rodzice będą mogli uczestniczyć w ciekawych warsztatach plastycznych, licznych konkursach z cennymi nagrodami, które otrzymają na każdym stoisku. Nie zabraknie także dmuchanego basenu z piłkami, szczudlarzy puszczających ogromne bańki mydlane i kolorowych balonów, słodkich poczęstunków z lokalnych restauracji oraz wielu, wielu innych atrakcji.

 

Żeby Dzień Dziecka był niezapomniany, wystarczą dobre chęci, zapał i kilka pomysłów. Dzieci nie potrzebują drogich prezentów. Potrzebują naszego czasu, uwagi, obecności. Poczucia, że robimy coś razem z nimi i dla nich, bo je kochamy, lubimy, bo są dla nas ważne, bo chcemy im sprawić przyjemność, bo lubimy spędzać z nimi czas. Dlatego zapraszamy Państwa serdecznie,  zaplanujcie ten dzień z nami.