Drugi w Wilanowie, niepospolity Piotr i Paweł na Rzeczypospolitej!

Pojawił się nowy sklep w Miasteczku Wilanów. Delikatesy Piotr i Paweł przy Alei Rzeczypospolitej 1, które są drugim, wyjątkowym supermarketem Pani Heleny Gruckiej.

 

Pierwszy znajduje się w Konstancinie naprzeciwko szkoły amerykańskiej. Stali klienci tego sklepu wiedzą, że jest to miejsce inne niż wszystkie. Poza bardzo szeroką ofertą, typową dla wysokiej jakości oferowanej przez supermarkety Piotr i Paweł można znaleźć tam wiele unikalnych produktów. Nie ma ich w innych sklepach.

 

Wszystkie są wyszukiwane z największą pieczołowitością przez Właścicielkę – prawdziwą wielbicielkę smaków. Teraz, cała kultura podejścia do oferty produktowej i osobiste zaangażowanie znalazły swoje nowe miejsce w budynku Robyg, tuż za szpitalem Medicover.

 

Produkty, które stymulują fantazję kulinarną – przyjazna obsługa z atmosferą małego sklepiku, gdzie sprzedawca zna wszystkich i osobiście doradza w wyborze oraz wygodny, darmowy parking sprawiają, że chce się tam wracać. Oba sklepy funkcjonują na Facebooku i Instagramie pod nazwą Wielbiciele smaków – Piotr i Paweł. Pokazywane są tam nowości i inspiracje produktowe, informacje o promocjach i aktualnych wydarzeniach czy zaproszenia do wspólnej zabawy.

Zapraszamy!