DNI WILANOWA 2019

Wielkimi krokami zbliża się święto Naszej Dzielnicy. Burmistrz Dzielnicy Wilanów Ludwik Rakowski i Przewodniczący Rady Dzielnicy Wilanów Hubert Królak zapraszają na Dni Wilanowa 2019.

 

W tym roku rozpoczniemy Dni Wilanowa 2019 akcentem teatralnym. Na Plaży Wilanów w niecodziennej plenerowej scenerii odbędzie się spektakl  „Skrzypek na dachu”. 

 

Sobota będzie sportowa dzięki Ani Lewandowskiej, która przygotowała dla naszych mieszkańców wiele atrakcji min. trening i porady żywieniowe. W Royal Wilanów natomiast odbędzie się Vege Targ i Piknik Rodzinny. Równolegle na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III odbędzie się  sztafetowy marsz nordic walking, w którym wezmą udział osoby po przeszczepie, wsparte przez osoby znane ze sceny muzycznej i kabaretowej, aktorów, dziennikarzy i sportowców –„Bieg po Nowe Życie”. Zwieńczeniem dnia będą koncerty. Na wilanowskiej scenie wystąpią: Ania Karwan, Monika Urlik, Riya Sokół oraz Adi Kowalski.

 

Niedziela również będzie pełna mocnych wrażeń. Miłośników aktywnego spędzania czasu zapraszamy na III Królewski Festiwal Biegowy oraz Piknik Sportowy. W Royal Wilanów fani zdrowego odżywiania na pewno znajdą coś dla siebie podczas Vege Targu. Wieczór będzie należał do wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej. Dla naszych mieszkańców zaśpiewają: NATALIA NYKIEL, MICHAŁ SZPAK oraz ANDRZEJ PIASECZNY. Na finał przygotowaliśmy jeszcze laserowe show.

 

Od piątku do niedzieli mamy jeszcze w zanadrzu jedno ważne wydarzenie, jakim jest piknik „Wyścig po Zdrowie”, a w ramach niego m.in.: porady i badania lekarskie, live cooking, konkursy i atrakcje dla dzieci, czy mobile muzeum Tour de Pologne.

 

Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie internetowej dzielnicy: www.wilanow.pl.

 

Zapraszamy!!!