Darmowy trening z Ewą Chodakowską w Royal Wilanów

Artis_plakat-800x400

Piękna słoneczna pogoda zachęca do rozpoczęcia pracy nad sylwetką. Idealną okazją do otwarcia sezonu będzie Artis Sport & Family Open Day, podczas którego bezpłatne zajęcia poprowadzi najpopularniejsza trenerka fitness Ewa Chodakowska. Sportowe wydarzenie odbędzie się 21 maja na placach rekreacyjno-sportowych Royal Wilanów, przy ul. Klimczaka 1.

 

Royal Wilanów i Artis Wellness Club przygotowały dzień pełen sportowych atrakcji. W najbliższą niedzielę, 21 maja, będzie można ćwiczyć pod przewodnictwem Ewy Chodakowskiej i jej męża, Lefterisa Kavoukisa, a także zapoznać się z ofertą nowych maszyn do ćwiczeń.

 

Artis Sport & Family Open Day rozpocznie się o godzinie 12:00 od treningu Artis Summer Body, prowadzonego przez trenerów klubu Artis. Po godzinie ćwiczeń i krótkiej przerwie, o godz. 13:10 eksperci opowiedzą o nowych rowerach treningowych Artis, które wykorzystywane są w zajęciach z akompaniamentem muzyki. Rowery będzie można wypróbowywać pod okiem trenerów przez cały czas trwania wydarzenia.

 

O 13:40 na scenę wkroczy Ewa Chodakowska, która zmotywuje wszystkich do intensywnych ćwiczeń. Następną sesję, o 14:25, poprowadzi jej mąż, Lefteris Kavoukis. Na koniec odbędzie się wspólny stretching.

 

Po zakończeniu treningu fani będą mogli porozmawiać z Ewą i zrobić sobie z nią wspólne zdjęcie.

 

Royal Wilanów i otaczające tereny są zawsze przyjazne dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Dostępne dla wszystkich chętnych są ogólnodostępne boiska do siatkówki plażowej i koszykówki, mini-boiska do piłki nożnej, ścianki wspinaczkowe, trampoliny i przestrzeń do treningu crossfit.