Czytanie na trawie w parku wilanowskim

parkowanie_monika_klimowicz-3

Zapraszamy do parku wilanowskiego, gdzie odbędzie się wspólne czytanie na trawie! Każdy, kto odwiedzi park w tym czasie, będzie mógł wypożyczyć książki i czytać je sam albo wziąć udział we wspólnym czytaniu, które będzie tłumaczone na język migowy. Akcja jest skierowana szczególnie do rodziców z dziećmi!

 

Już po raz 11. Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zachęca do udziału w akcji czytelniczej „Parkowanie z książką w Wilanowie”. W tym roku oferta wydawnicza i warsztatowa skierowana jest szczególnie do rodzin z dziećmi, a hasło wydarzenia brzmi: „Zaczytany duży i mały”. Zachęcamy w imieniu organizatorów do wypożyczania książek i rodzinnego czytania w parku wilanowskim, a także wysłuchania odczytywanych na głos fragmentów książek, które będą przetłumaczone na język migowy.

 

 

DATA: 16 lipca, godz. 16.00–19.00
MIEJSCE: park wilanowski / Pompownia
KOSZT: 5 zł (bilet zwykły) i 3 zł (bilet ulgowy)
REZERWACJA: nie obowiązuje

 

 

KONTAKT:

Hubert Francuz

tel.: 22 544 28 54

e-mail: hfrancuz@muzeum-wilanow.pl

 

WWW: http://wilanow-palac.pl/parkowanie_z_ksiazka_w_wilanowie_24_czerwca.html

FACEBOOK: https://www.facebook.com/events/970278799735945/

 

 

PARTNERZY AKCJI: 

 

Wydawnictwo Adamada, Wydawnictwo Albus, Wydawnictwo Bajka, Wydawnictwo BIS, Wydawnictwo Bona, Wydawnictwo Czerwony Konik, Wydawnictwo Dookoła Świata, Wydawnictwo Entliczek, Wydawnictwo Ezop, Grupa Wydawnicza Foksal (Wilga, Wydawnictwo WAB, Ya!), Wydawnictwo Łajka, Wydawnictwo Mała Kurka, Wydawnictwo Muchomor, Wydawnictwo Muza, Wydawnictwo Namas, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Wydawnictwo Papierówka, Wydawnictwo Poławiacze Pereł, Wydawnictwo Publicat, Wydawnictwo Skrzat, Wydawnictwo Tatarak, Wydawnictwo Zakamarki

 

PATRONAT MEDIALNY: Dzieckowwarszawie.pl, TVP ABC