Biznes kameralnie

20160407_6

Kilka miesięcy temu na mapie miejsc, które warto odwiedzić nieopodal Warszawy, pojawił się nowy godny uwagi obiekt – Eva Park Life & SPA w Konstancinie-Jeziornie. Monika Wolny, Dyrektor Eva Park Life & SPA, zabrała nas na krótką wycieczkę, przekonując, że to wyjątkowe miejsce sprzyjające rozmowom, również tym biznesowym.

 

Czy spotkania biznesowe w Konstancinie są Pani zdaniem ciekawą opcją dla warszawskiego zaplecza firm? Dlaczego? 

 

Monika Wolny: Tak. Konstancin jest wyjątkowo urokliwym miejscem, a nasz obiekt położony jest tuż przy tężni w najpiękniejszym miejscu Konstancina. Przyroda, która nas otacza, mikroklimat to dodatkowe elementy, na jakie mogą liczyć nasi Goście. Okazuje się, że to duża zaleta także dla Gości biznesowych. Doskonała komunikacja z Warszawą i bardzo dogodne rozwiązania jeśli chodzi o dojazd z lotniska czy z innych strategicznych punktów, powodują że coraz częściej jesteśmy wybierani jako miejsce szkoleń, spotkań czy konferencji. O biznesie i na tematy biznesowe, tak jak o życiu, przyjemniej rozmawia się w pięknym otoczeniu. EVA Park sprzyja stworzeniu idealnego klimatu tego rodzaju spotkań i spełnia wszelkie warunki niezbędne do tego, aby po skończonych rozmowach, bądź w ich trakcie, skorzystać zarówno z zaplecza obiektu, jak i najpiękniejszego otoczenia, jakie można sobie wyobrazić – unikalnego parku i tężni. To atrybuty miejsca, które dają nam przewagę nad każdą inną lokalizacją i stanowią doskonałą podstawę do organizowania zarówno prywatnych przyjęć, jak i tych firmowych.

 

Przejdźmy więc do szczegółów. Jesteśmy w pięknej lokalizacji i nowoczesnym budynku, ale niezbyt dużym… 

 

M.W.: Mamy niezwykle funkcjonalne i urokliwe wnętrza – większość spotkań biznesowych, w tym konferencji na kilkadziesiąt osób, może się u nas z powodzeniem odbyć. Kameralny obiekt gwarantuje jednocześnie bardzo dobre warunki wszystkim tym, którzy poszukują komfortu dla tego rodzaju spotkań.

Do dyspozycji gości oddajemy dwie sale konferencyjne oraz 27 komfortowo wykończonych pokoi i apartamentów. Wystarczy otworzyć okno i… jesteśmy w parku, tuż obok uruchomionej już po zimowej przerwie tężni. To zaledwie 30 minut samochodem z centrum Warszawy. Jesteśmy przygotowani pod kątem najbardziej wymagających Gości – niezależnie od oczekiwań, z którymi do nas przyjeżdżają.

 

A co takiego znajdą Goście u Was czego nie ma w innych miejscach?

 

M.W.: Tych wyróżników jest bardzo wiele. Jesteśmy miejscem niepowtarzalnym chociażby ze względu na lokalizację czy basen solankowy wewnątrz kameralnego obiektu – jedyny w województwie mazowieckim i zaledwie jeden z trzech w całej Polsce. U nas odpoczywa się całkiem inaczej niż w dużym hotelu. W przypadku ofert biznesowych ta kameralność może mieć ogromne znaczenie – czasami firmy nie chcą innych gości w obiekcie i cenią sobie możliwość rezerwacji całości przestrzeni na doskonałych warunkach finansowych. Dobra i szybka komunikacja z centrum Warszawy to nasz atut, który z zestawieniem miejsca, do którego docieramy po 30 minutach jazdy samochodem, powoduje najczęściej po prostu zachwyt. Blisko metropolii znajduje się miejsce pełne uroku i klimatu prawdziwego uzdrowiska. Nie mamy więc dużej konkurencji.

 

Wiele osób przyjeżdża do Was po prostu po relaks i do SPA. Jaką rolę pełni ta część Państwa działalności w segmencie usług dla firm i dla biznesu?

M.W.: To świetne uzupełnienie doskonałego zaplecza konferencyjnego, którym dysponujemy. Charakter takich spotkań bardzo często uwzględnia czas na odpoczynek czy relaks. Proponujemy najnowocześniejsze zabiegi w strefie Wellness & SPA, oparte na unikalnych technologiach i doskonałej jakości kosmetykach. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego na salach treningowych można spotkać również fizjoterapeutów, którzy doskonale znają potrzeby naszych często zapracowanych Gości. Chętnie dobiorą oni aktywność w taki sposób, by była ona nie tylko skuteczna i szybko przyniosła efekt, ale także bezpieczna. Strefa Wellness, a w niej baseny solankowe, to unikalna oferta, z której można skorzystać przez siedem dni w tygodniu, gwarantując sobie relaks i odprężenie, ale także bardzo cenne właściwości lecznicze solanki. No i kuchnia

w naszej restauracji Przedwiośnie, a w niej mistrz potraw, które wyglądają jak małe dzieła sztuki – Łukasz Konik.

Czekają na Państwa smaki i jakość, których na próżno szukać w bliższej i dalszej okolicy. Czy można w jednym miejscu znaleźć więcej atrakcyjnych propozycji? Z pełną odpowiedzialnością odpowiadam – nie, nie można.

Eva Park Life & SPA

ul. Sienkiewicza 2, 

05-510 Konstancin-Jeziorna

tel.: 22 484 28 88

www.evapark.pl