Best Future – czyli wszystko to, czego rodzice chcą dla swoich dzieci. Dni otwarte 17 i 18 luty w nowym klubie malucha w Wilanowie

Nowa placówka opiekuńczo-wychowawcza, Best Future w Wilanowie właśnie otwiera swoje drzwi i zaprasza do siebie wszystkie ciekawe świata maluchy!

 

 

IMG_20180209_135241353

 

 

Przestronne i widne sale, najwyższej jakości sprzęt z atestami, kolorystyka sprzyjającą skupieniu – to wszystko zapewni Waszym dzieciom klub malucha Best Future.

 

 

Tu dzieci każdego dnia zapraszane są w fascynującą podróż po wiedzę!

 

Metodyka

 

Nauka samodzielności prowadzona jest w oparciu o elementy metody waldorfskiej, dostosowanej do potrzeb maluchów i współczesnej edukacji.

 

Nadrzędnym celem i przyświecającą temu miejscu ideą, jest wspomaganie umiejętności logicznego myślenia, kreatywnego i samodzielnego działania, a także umiejętności współpracy w grupie. Codzienne zajęcia plastyczno-techniczne, ruchowe, umuzykalniające, osłuchowy angielski, są do tego doskonałą okazją.

 

Infrastruktura

 

Dzieci przebywają w przestronnych, utrzymanych w czterech, podstawowych kolorach salach, mają do dyspozycji atrakcyjne dla nich pomoce i zabawki.

 

 

2937248_raw

 

 

Best Future to także przyjazne alergikom środowisko-w wejściu zamontowana została kurtyna powietrzna oraz oczyszczacz powietrza dostosowany do wielkości lokalu.

 

Współpraca z rodzicami

 

Ścisła współpraca z rodzicami, jest niezwykle ważna dla kadry klubiku, ponieważ to rodzice właśnie, znają swoje dziecko najlepiej i powinni czynnie brać udział w kształtowaniu jego rozwoju. Dlatego Best Future zachęca rodziców do aktywnego włączenia się w życie swojej placówki.

 

Nie sposób nie wspomnieć o tradycyjnych imprezach z rodzicami i dziadkami, a także o urodzinach organizowanych dla maluszków z ogromnym zaangażowaniem, oczywiście z prezentami!

 

Każde dziecko jest inne, Best Future powstało by zapewnić każdemu z nich komfort nauki i poznawania otaczającego świata w jak najbardziej przyjaznych warunkach w towarzystwie wykwalifikowanej kadry.

 

 

2937246_raw

 

 

Zapraszamy na dni otwarte, które odbędą się 17 oraz 18 lutego w godzinach 11-16. Kontakt telefoniczny z koordynatorem zapisów pod numerem telefonu: 733 201 200.