4Mobility, czyli auto na minuty w Royal Wilanów

royal wilanow

Royal Wilanów oferuje nową alternatywę dla taksówek i transportu publicznego – car sharing, czyli krótkoterminowe wypożyczanie samochodów. Pracownicy warszawskiego obiektu mogą już skorzystać z innowacyjnej usługi 4Mobility.

 

Car sharing to nowy trend, który zyskuje popularność na całym świcie. Wspólne korzystanie z samochodów jest tanie, wygodne i oczywiście bardziej ekologiczne. To nowoczesne rozwiązanie jest już dostępne w Royal Wilanów. Pracownicy znajdujących się tam biur oraz okoliczni mieszkańcy, mogą wypożyczyć auto na kilka godzin dzięki usłudze 4Mobility.

 

Korzystanie z 4Mobility jest niezwykle proste – potrzebny jest do tego wyłącznie smartfon. Po krótkiej rejestracji, pobieramy aplikację mobilną, rezerwujemy auto, które można odebrać bezpośrednio w garażu budynku i otworzyć za pomocą telefonu. Podczas użytkowania, pojazd można parkować bez dodatkowych opłat w jednej z kilkudziesięciu baz 4Mobility oraz w warszawskiej Strefie Płatnego Parkowania. Po zakończeniu korzystania z auta, wystarczy zostawić je w dowolnej bazie 4Mobility albo w Śródmieściu. Długość wynajmu pojazdu jest dowolna – nawet od 15 minut do kilku godzin lub dni.

 

Capital Park, właściciel i zarządca Royal Wilanów, aktywnie wspiera rozwój alternatywnych środków transportu, udostępniając pracownikom aplikację carpoolingową i tworząc ułatwienia dla rowerzystów. Wprowadzenie usługi 4Mobility CAR SHARING jest kolejnym działaniem mającym na celu zapewnienie osobom zatrudnionym w biurach w Royal Wilanów, a także okolicznym mieszkańcom, wygodnych i nowatorskich rozwiązań transportowych.